Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@darosoldier: też siedzę wiecznie w telefonie, z tym że jak jestem w towarzystwie to go chowam XD i z moich obserwacji (wiem argument z dupy) to częściej kobiety cały czas siedzą w telefonie nawet w towarzystwie¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
I teraz chciej zerwać z kimś takim, gdzie przy obecnych cenach najmu ciężko utrzymać się w pojedynkę.


@damianooo8: XD To niech wynajmie z kimś na spółkę. Każdy musi mieszkać sam, gdy nie jest w związku?
Albo niech zacznie zarabiać prawdziwe pieniądze.
  • Odpowiedz
@nonszalancki: te 2 osoby reprezentują zupełnie inny poziom. Kobieta mimo że wzbużona to jednak mimo wszystko jej argumenty są logiczne i celne. Facet zachowuje się jak dziecko. Wygląda jak by nie był w stanie w ogóle nawet zrozumieć zarzutów. Być związanym z takim dorosłym dzieckiem jak ten facet musi być ciężko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
chłop #!$%@? ale baba też, na #!$%@? jest z takim psychopatą


@StdPtr: ziom kobiety tkwią w związkach nawet jak je facet #!$%@?. pokochały i wierzą że "zmieni się"
  • Odpowiedz
@nonszalancki: szkoda mi tej kobiety, jakie to żałosne. i jeszcze te pseudo śmieszne komentarze od niego gdzie czuję tylko cringe.

nie dziwię się że nie wytrzymała, to jest przykre jak druga osoba cie ignoruje i tylko siedzi na telefonie. mam kogoś kto w ogóle na tel nie siedzi jak są jakieś wypady i to jest zupełnie nowa jakość, człowiek od razu po prostu czuje się... szanowany

bo o to chodzi, takie
  • Odpowiedz
@stray_dog: jesteś głupi czy co? o co ci w ogóle chodzi? kobieta nie wytrzymała bo typ cały czas spędza nad telefonem ale piwniczak incel jak zwykle wymyśla jakieś śmieszne argumenty by babie dopiec xD nie siedzisz na telefonie jak spędzasz z kimś czas TYLE
  • Odpowiedz