Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kfeed: @Frygus96:

Nie rozumiem dlaczego kulturalne kobiety wiążą sie takimi imbecylami. Widać, że jest wściekła, a i tak potrafi sie hamować.

@Mmmkurla: Tu chodzi właśnie o to co napisał @stray_dog:

Fajne dupy lecą na kolesi co im sie podobają i dają emocje i malo istotne jest to że się przez nich #!$%@?ą. Taka prawda i tak bylo i bedzie zawsze
  • Odpowiedz
@Cotamoski120: 50/50, to co napisałeś to nie jest jakaś 100% prawda o wszystkich ładnych kobietach, chyba z konia spadłeś xD Ale wy macie obraz świata powalony, nie wiem co bierzecie ale odstawcie.
  • Odpowiedz
50/50, to co napisałeś to nie jest jakaś 100% prawda o wszystkich ładnych kobietach, chyba z konia spadłeś xD Ale wy macie obraz świata powalony, nie wiem co bierzecie ale odstawcie.


@Frygus96: najpierw piszesz ze 50/50 to co napisałem a pozniej ze mam obraz świata powalony. Dziwne to.
Ja nie napisalem ze wszystkie fajne dupy ale z reguły skoro większosc fajnych kobiet tak funkcjonuje to nie napisalem że część czy połowa
  • Odpowiedz
skoro większosc fajnych kobiet tak funkcjonuje


@Cotamoski120: żadne większość, zamknij już łeb #!$%@? xDDDD większość to chyba w twoim wyimaginowanym świecie. ja #!$%@? raka dostałem #!$%@? na #przegryw i nawet nosa nie wystawiaj
  • Odpowiedz
żadne większość, zamknij już łeb #!$%@? xDDDD większość to chyba w twoim wyimaginowanym świecie. ja #!$%@? raka dostałem


@Frygus96: już widze po tym komentarzu jak cie dupa piecze że tak jest bo nie mozesz tego zmienic i chyba ty chcesz w swoim wyimaginowanym swiatku życ ale zadaj sobie pytanie jakie ty masz powodzenia z atrakcyjnymi dupami a nie średnimi itd
  • Odpowiedz
Mnie nie piecze dupa, nie musze cie zmieniać bądz sobie tak #!$%@? jak bardzo chcesz xD


@Frygus96: No chyba że ci chodzilo ze nie wiekszosc bo widzisz nie wygladajacych typow co sa z atrakcyjnimi laskami i wmawiasz sobie ze one takie nie są... Zmartwie cie, ci kolesie są bankomatami, dlatego są razem
  • Odpowiedz
@nonszalancki: Coś mi sugerujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) może ona lubi idiotów i patusów jak każda p0lka, coś z nią jest nie tak skoro z nim trzyma, to mi wygląda na toksyczny związek czyli on ją gnębi, a ona liczy, że się kiedyś zmieni.
  • Odpowiedz