Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@grand_khavatari: nie chciał dobrze. Zmieniał temat i ja wysmiewal gdy ona mu mówiła wprost co i jak. Ona coś mówi, całkiem sensownie i wprost do niego, a on próbuje jej wmówić, że mówi jak do cienia albo chodnika. On nie rozładowuje sytuacji tylko ja pogarsza.
  • Odpowiedz
jesteś głupi czy co? o co ci w ogóle chodzi? kobieta nie wytrzymała bo typ cały czas spędza nad telefonem ale piwniczak incel jak zwykle wymyśla jakieś śmieszne argumenty by babie dopiec xD nie siedzisz na telefonie jak spędzasz z kimś czas TYLE


@janabanana: jesteś głupi, czy co? o co Ci w ogóle chodzi? Gdyby kobieta nie wytrzymała to by dawno z nim zerwała XD Ale widocznie lubi takie dramy.

Gdy
  • Odpowiedz
@scorpio18k: tu nawet nie musi chodzić o mityczną mroczną triadę. Baba może, np. miała taki wzorzec w domu rodzinnym, lub ma ujowe poczucie własnej wartości, lub jest uzależniona od skrajnych emocji, lub pociągają ją bedboje, lub koleś jest dobrym #!$%@?ą.

No, sporo tego może być.
  • Odpowiedz
@nonszalancki: typa nie tłumaczę, ale siebie warci, babka też wcale nie świeci. mieszkałem z podobną parką na agencyjnej chacie przez chyba trzy tygodnie jak pracowałem w holandii i to były na pewno jedne z gorszych tygodni mojego życia
  • Odpowiedz