Wpis z mikrobloga

@cieciowy: jak to Warszawski indeks giełdowy? Ja na wykopie czytalem na tagu #ukraina że to ruska giełda traci, a nie polska. Przecież my jesteśmy z Ukrainą, wygrywamy te wojnę, to jest niemozliwe. Czyżbyś była ruska onuca i chciał celowo wprowadzić mnie w błąd? Jak tam macie kibel w tym Władywostoku? Ha stfu. I jeszcze namawiasz mnie do emigracji do R0sji. O ty onucarzu!
@cieciowy: jak to Warszawski indeks giełdowy? Ja na wykopie czytalem na tagu #ukraina że to ruska giełda traci, a nie polska. Przecież my jesteśmy z Ukrainą, wygrywamy te wojnę, to jest niemozliwe.


@niezdiagnozowany:
Łolaboga cena masła po 8zł. I nawet nikt nie rozwalił 50 tysięcy chłopa, tysięcy czołgów i innego ruskiego gówna.

No taka fajna ta Twoja logika - taka nielogiczna.
Marnie ostatnio przędziecie ruskie trolle. Słychać wycie? Znakomicie xD
@cieciowy: dokładnie słychać wycie znakomicie, ruskiej giełdy już z nami nie ma 44% w dół, kaput!


@niezdiagnozowany: Chciał byś, żeby spadki na giełdzie w Polsce były dzięki Twojemu pracodawcy ruskiemu. Ale to nasz Jaszczomp i Pinokio na to zapracowali ciężko sami.

Parafrazując co powiedział poeta "wy ruscy to możecie sobie conajwyżej muchę w toalecie ubić".
Na urudziny swojego bożyszcza putinka, mógł byś lepiej się postarać.
@cieciowy: myślisz, że wyzywając mnie od ruskich trolliz zmylisz trop, ze swojej oncuerki?

Człowiek są na piękne poszlaki, że piszesz za rubelki z Władywostoku z domu bez kibla.

1. Sugerowanie, że polska giełda spada, co jest oczywista nieprawda, bo wygramy z Ukraina te wojnę przeciwko r000skim i takim trollom jak Ty.
2. Namawianie mnie na emigrację do R00sji.
3. Piszesz Putin, a nie Putler, bo boisz się, że zostaniesz osadzony i