Wpis z mikrobloga

#sekretariat #pracbaza #zalesie #polska

Poranny wylew: Jak kur*a w tym kraju ma być dobrze?

Dostałam dzisiaj 8 (słownie: osiem) poleconych z mopsu. Mops znajduje się trzy przecznice od szkoły, jakieś 1,5 km max.
W tych poleconych było po jednym piśmie, wszystkie wysłanego tego samego dnia.
8*6,80=54,6 zł

Ja już nawet nie marzę o tym, że standardem stanie się wysyłanie zaszyfrowanych plików ze skanami pism. Już dawno się przestałam oszukiwać, że to się kiedyś wydarzy. Obsługa 7-zip to himalaje umiejętności komputerowych, których od pana Staszka z MOPSu oczekiwać nie mogę. Nie mogę też jak widać oczekiwać, że wszystkie pisma zostałyby przekazane jedną kopertą za 7 zł.

Mogę za to oczekiwać, że MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ uzna, że 6 dych lepiej wydać na listy zamiast przerzucić te środki w budżecie, nie wiem kur*a, może dla potrzebujących?
  • 31
  • Odpowiedz
@nasennigdyjuzniewezmenic: to nie zupełnie absurdalne, to uzasadnione i zgodne z porządkiem prawnym. to po to abyś potem nie powiedziała, że w przesyłce zbiorczej były owszem pisma A, B i D ale C nie było. Dla Ciebie też pewnie dupochrony ważne.

A co do tych 60pln za przesyłkę, to nikt ich nie spalił. Poczta wypłaci z nich pensje listonosza, pań w okienku i będą mogli nakarmić swoje rodziny.
  • Odpowiedz