Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 57
855 482 + 35 + 88 + 3 + 30 + 6 + 19 + 11 + 24 + 6 = 855 704

Dużo drobnych dystansów, ale najważniejsze dwa ostatnie - w zeszły weekend zebrałem trochę kwadratów na południe od Warszawy, a później testowałem nowy rower :) Zdecydowałem się na Canyona Grizl 6. Miałem kupić rower typowo do tyrania na zimę, ale stwierdziłem że może bez sensu wydać kasę, być potem niezadowolonym i szukać nowego za rok. Wjechał więc pełnoprawny gravel na GRX. O dziwo przyszedł w sumie bez żadnych opóźnień, chyba 2 tygodnie po zamówieniu. Pierwsze wrażenie super, tak się właśnie spodziewałem, że jazda na oponach 45mm będzie bardzo satysfakcjonująca - im gorsza nawierzchnia tym lepiej, trawniki, piachy i kamienie w końcu nie stanowią problemu. Szutrowa ścieżka nad Wisłą po ciemku + ten rower dały mega frajdę :) Na minus mega twarde siodełko, za jakiś czas pewnie do zmiany, no i kalkulator Canyona spudłował z rozmiarem, brakuje mi 2cm wysunięcia sztycy względem pomiarów z fittingu. Aczkolwiek rozmiar ramy jest ok, większa byłaby za długa, po prostu mam długie nogi. Dobrze, że sztyce 400mm do kupienia od ręki więc problem będzie załatwiony.

Max square: 19x19
Max cluster: 471 (+3)
Total tiles: 3686 (+48)

#rowerowyrownik #newbikeday #kwadraty #wykopcanyonclub #canyon #rower #gravel

Skrypt | Statystyki
puchacz22 - 855 482 + 35 + 88 + 3 + 30 + 6 + 19 + 11 + 24 + 6 = 855 704

Dużo drobnyc...

źródło: comment_1665128791qvQJvy4okidbGoDNw8lbda.jpg

Pobierz
  • 12
@AlteredState: tak tylko chyba najtańsze endurace z hamulcami szczękowymi mają ramy z **ujowymi spawami. Endurace z tarczówkami ma inne ramy, spawy niewidoczne jak w tym grizlu Puchacza.
Edit - jednak nie, grail alu też pospawany tak, jakby ślepy uczniak z zawodówki spawał po pijaku, dramat... (°°