Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie #!$%@? jak ktoś codziennie dzień w dzień idąc do pracy/szkoly/studia siebie psika perfumami. Większość wygląda jak jakieś pajace, co nawet ubrać się nie potrafią, sylwetkowo tak samo, ale się psiukną jakimś pako rabane czy innym gownem i myślą, że już są kimś xd

Ale i tak dziewczyny są w tym najabradziej #!$%@?ęte. Tyle się napsiukają, że potem od nich #!$%@?. Do tej pory pamietam, jak na studiach taka jedna o 8 rano ci psiukała, że potem cała sala śmierdziała jakimś syfem, albo normalnie przy ludziach wyciągała swój specyfik i #!$%@?ła.

Nie wiem, wy śmierdzicie, że potrzebujecie się codziennie psikać? Wy myślicie, że przez to partnera/partnerkę poznancie xd? Czy o co chodzi?

Perfumiarze mają chyba jeszcze większe problemy psychiczne od streetwerowców ¯_(ツ)_/¯
#bekazpodludzi #perfumy
  • 90
rozplacz sie bo nie masz tylu pieniedzy i tak niesamowitego, meskiego wygladu jak ja. wyobraz sobie obudzic sie, zalozyc na siebie spodnie za 2500zl, skarpetki za 70zl, buty za 2600zl, koszule za 1350zl, marynarke za 4000zl, nalozyc pomade na swoje idealnie ostrzyzone wlosy (place 100zl za zwykle strzyzenie), zalozyc roja enigma parfum po 25zl/ml smierdzielu i wyjsc z domu... poczuj to polaku, zwizualizuj to sobie, osrana dupe masz @technojezus: