Wpis z mikrobloga

Ta moja nowa praca od agencji fajna jest. Stoję se przy tym kółku metalowym, do kółka wpadają zapakowane ziemniaczki w woreczkach, ja układam te ziemniaki do skrzynki a skrzynkę odkładam na paletę. Kocham jak Pan Operator/maszynista zwiększa tempo i te kartofle tak fajnie szybko spadają, na to wirujące kółko, jak za wolno odkładam skrzynki to ziemniaczki na kółku robią wrrr i na ziemię spadają, śmieszne to bardzo, bo wtedy Holendrzy podchodzą popatrzeć który polaczek tak pracuje wolno. Jeszcze fajniej było pod koniec roboty, kiedy kierownik wysłał mnie do układania palet z dwoma kolegami bardzo szczupłymi, mimo ich wagi trzęsło ich z nerwów że tak mało palet do pracy dostają, chłopaki mówili tak szybko że poza "Ziomek" i "Mordo" miałem problem żeby ich zrozumieć, jeden strasznie szczęką ruszał - pewnie ząb.


#emigrujzwykopem #swstory #emigracja #gownowpis
SaintWykopek - Ta moja nowa praca od agencji fajna jest. Stoję se przy tym kółku meta...

źródło: comment_16650753818O79xdHGwIbhSBBB8I1FrY.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SaintWykopek: btw, pracowałam parę lat temu przez VDB i mieli tam bezpłatne domki. Tłumaczyli, że zameldowani w Polsce podobno nie muszą płacić za mieszkanie, bo takie jest prawo. Trochę bolało, bo miałam wynajęte własne mieszkanie w mieście. Z drugiej strony miałam spokój od patologii i nie mieszkałam na wypizdowie w polu.
  • Odpowiedz