Wpis z mikrobloga

@ciasteczkofy: Niby się szykuje znów powrót na łączkę z zombiaczkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnie najbardziej #!$%@? w tym serialu, że nie pociagnęli kwestii samego wirusa. Dowiedzieli że każdy go z nich ma i #!$%@?, koniec tematu. 0 badań itd.
Może nastepne seriale, które mają być kontynuacją w końcu to poruszą. Może tam gdzie zabrali Ricka, wiedzą o wirusie coś więcej.
No i #!$%@? mnie przemiana Negana.
@extaza161: W FTWD jest scena jak John Dee walczy z zombie to jeden mu wytraca bron z reki. Też w zwykłym TWD jak Daryl walczy to zombie idzie jakby bardziej "nienaturalnym" dla zombie ruchem i chce zrobić cios w jego twarz.

A i w Tales of the walking dead w odcinku 4 ten gość naukowiec z lasu mówi, że jak obserwuje stada to jeden zombie sobie idzie przodem i zostawia mięso
@extaza161 mnie zdziwiło że twórcy nie spieszą się z kończeniem wątków, biorąc pod uwagę że zostało 6 odcinków do końca ¯( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale pewnie dzięki kolejnym serialom które powstaną to nie muszą dawać takiego 'definitywnego' zakończenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zdanewicz: Koniec nie będzie miał jakiegoś #!$%@?ęcia. Pewnie w ostatnim pojawi się Rick i Mishone i to będzie takie zaproszenie na następny serial.

Wczoraj widziałem odcinek fear the walking dead: dead on the water.

Widzę że poszli w miniseriale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@extaza161: jestem na bieżąco i 18 odcinek to ładne gówno xD oby 19 był lepszy, bo już mam dosyć przewijania xD te mądre zombi to dobry patent na początku myślałem że znowu chodzi o szeptaczy
@lentilek: Też się robi kupa, ale powstaje nowy wątek odnośnie ugryzień przez zombiaki. Ale nie będę Ci spoilerował.
No i niby miał być ostatni sezon, a wyszło że komuś się przeżyło i kręcą następny.