Wpis z mikrobloga

Chyba znalazłam panaceum na #narcyzm ale taki własny, nie zaburzenie, otóż trzeba się obśmiać :) jak czujecie się jakbyście latali nad ziemią jacy jesteście super to musicie sobie z siebie zażartować, wyśmiać się, pocisnąć sobie aby zejść na ziemię, że nie jesteście wyjątkowi. Powinno pomóc na sodówę :) ja tak mam czasami jak według siebie się fajnie ubiorę i idę taka jak po wybiegu, przeglądam się w szybach „normalnie Tap Madl” a później patrzę po raz kolejny i zaczynam się śmiać „no w tych spodniach to bym mogła iść ziemniaki kopać dobry wybór XD” i jakoś tak spuszczam parę, spróbuję stosować częściej może kiedyś wyjdzie w nawyk i złapie się przed obrastaniem w piórka niż po :) uważam, że szczerze nie ma nic gorszego niż zadufana w sobie baba ( ͡~ ͜ʖ ͡°) #psychologia #terapia #samorozwoj
  • 13
  • Odpowiedz
@Opportunist dobry sposob obśmiać się. Narcyz nie znosi krytyki. Inny sposób to spróbuj nie myśleć o sobie przez pare dni- ani dobrze, ani zle. Przekierowac uwage gdzie indziej. To jest bardzo trudne.
  • Odpowiedz
Chyba nie zrozumiałeś wpisu :( ale nie martw się nie ty jeden ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Opportunist: nie martwię się przesadnie, jestem w dobrym towarzystwie, tylko ty zrozumiałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Opportunist: po pierwsze to jakim twoim kosztem, jesteśmy anonkami w bezkresnej cyberprzestrzeni :) to że nie wiem o co chodzi nic ci nie ujmuje.
Po drugie plusy czy minusy, zawsze mnie dziwi jak ludzie się o to prują, przecież na co to ma wpływ? Na bordeau? To bym musiał nic nie robić tylko siedzieć na wykopie na cały etat i główkować jak dostać plusy ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@heniek_8: Jesteśmy ludźmi to po pierwsze. Piszesz z żywym człowiekiem. Nie wiesz o co chodzi ale i tak skomentujesz by komuś dowalić. Może warto się zastanowić nad sobą i komentować tylko to na czym się znasz. Serio do każdego mojego wpisu musisz się #!$%@?ć. Leć na czarno i truj krew innym.
  • Odpowiedz