Wpis z mikrobloga

@shoananas: > Ponad 60 proc. respondentów jest za tym, żeby świadczenie 500+ podlegało corocznej waloryzacji o wskaźnik inflacji – tak jak renty czy emerytury (30,1 proc. – „zdecydowanie tak”, a „raczej tak” – 30 proc.). Za waloryzacją są nie tylko wyborcy PiS (78 proc.), ale również PSL (aż 80 proc.), Konfederacji (59 proc.),

https://www.rp.pl/polityka/art36479551-sondaz-polacy-chca-corocznej-waloryzacji-500-o-wskaznik-inflacji
@pjoter-syn: ja wymienić (XD)
1 TVP
2 złodziejstwo i nepotyzm na niespotykaną skalę
3 marnotrawienie pieniędzy podatników
W bonusie 4 bo za to powinna być Norymberga 2.0, nie przestrzeganie praworządności co doprowadziło do konfliktu z EU i utrata pieniędzy z kpo. Plan marshalla znów ominął Polskę. Takich zdrajców polski nie było od czasów konfederacji targowickiej (też wycierali mordę patriotyzmem)
@su1ik:
1. Fakt, tak syfiastej telewizji to nie było nigdy.
2. Taa bo za peło nie było. Wcale członkowie partii nie byli wciskani na stanowiska w SSP żeby płacić z tego powodu 10 procent na rzecz partii, jak to partia miała w statucie. W naszym partyjniackim systemie nie ma szansy żeby nie było nepotyzmu
3. #!$%@? kasy z ofe żeby dopiąć budżet czy nieudana próba budowania elektrowni atomowej to nie marnotrawienie
@pjoter-syn: punkt 2 rosie odkleiłeś skoro nie widzisz różnicy. To nie PiS przypadkiem zniósł wymóg posiadania kompetencji dla kandydatów na stanowiska?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Punkt 3 to już w ogóle odjazd XD
4 nie przestrzeganie podstawowych praw wspólnoty a ty jakiś wysryw produkujesz o wywieraniu nacisku? XD no oczywiście, że PiS współpracuje z ruskimi, zupełnie odwrotnie robią niż szczekają w TV. Import ruskiego węgla, nowa umowa na
@su1ik: Chciałem ci odpisać rzeczowo, z linkami i źródłami ale jak zobaczyłem

To są fakty pisuarku.


to mi się odechciało. Zdajesz sobie sprawę, że pisu nie bronie ale dla ciebie istnieje tylko białe i czarne.

beja z was sprzedawczyki XD PiS= targowica 2.0


ale odklejka XD