Wpis z mikrobloga

daleko im moim zdaniem do takiego na przykład kkk ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@bardzofajnynick: gdzie masz obecnie w przestrzeni medialnej / społeczenej KKK i kiedy po raz ostatni ich miałeś?
Mówimy o tym co jest tu i teraz. Zresztą BLM jest martwe, bo murzyn zrobił swoje (Demokraci dowieźli zwycięstwo) murzyn może odejść, szczególnie po aferach zwiazanych z liderami.
@FrasierCrane organizacji na skalę kkk z pierwszej połowy XX wieku na szczęście nie mam, ale mam chociażby poyb i innych skrajnych trumpistów.

kkk przywołałem w celu zestawienia ich z blm, których nazywasz rasistami, żebyś mógł dostrzec te subtelne różnice i zweryfikować swoją nomenklaturę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@milymirek

Co to ma za znaczenie, że powstało w komiksach?


jak to? kluczowe znaczenie; mcu to fenomen na skalę światową, przez co dociera do ludzi (jak chociażby tutaj na wykopie), którzy nie rozumieją problemu segregacji rasowej.

op zdaje się zarzucać marvelowi, że bezmyślnie płynie z nurtem, a jak sam zauważyłeś pierwowzór jest źródłem tego nurtu.

innymi słowy, gdyby to co powstało w komiksach pozostało w komiksach, nikt w naszej zapyziałej europie wschodniej
@bardzofajnynick: Ale widzisz daty powstania oryginałów i kopii ze zmienioną płcią/rasą?
Dziesiątki lat po oryginale.

Czarną Iron man też wprowadzili dziesiątki lat po oryginale, już dawno po rozkręceniu MCU.
To nie jest żadna klasyka czy pierwotne koncepcje, tylko dosłownie tania kopie, w celu forsowania czegoś ideologicznego.