Wpis z mikrobloga

@swistak91: zamknięta? Przecież na końcu pokazano jak fizycznie w hodzi do Valhali. Jaki problem teraz sie połączyć z tym mudżynem co ma żółte oczy i ją sprowadzić na ziemię?
  • Odpowiedz
@MEKORRO: No ale Valhalla to nie Asgard, a mudżyn też nie żyje przecież. A czy z tego nowego trailera nie wynika, że Black Panther to teraz też baba? Czy to może teraz jest czarnopantero-iron woman?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 110
@MEKORRO: póki co jej nie ma, postać Jane Foster ma podłoże komiksowe z 19xx roku więc wszystko jest zgodne z założeniami Marvela, jak ci Natalie Portman śmierdzi to współczuję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@LechuCzechu: taka moda.Ja tam już dawno przestałem się fascynować tymi filmami po endgame,to było dla mnie idealne podsumowanie tego uniwersum.Jak spider mana czy venoma jeszcze obejrze tak reszta tych produkowanych taśmowo seriali i filmów nawet mi się nie chce na torrencie szukać xD
  • Odpowiedz
@LechuCzechu: polecam zobaczyc nowego alladyna, przed filmem na lghbt+ wyswietla sie komunikat ze bajka przedstawia kogos w obrazliwy sposobXD disneyem rzadza lewacy i odbije im sie to czkawka. Aktorzy widza co sie dzieje i koncza kontakty. Era bialych w marveli dobiegla konca.
  • Odpowiedz