Wpis z mikrobloga

Czy posiadając receptę + dowód realizacji recepty pobrany z ikp + paragon panowie niebiescy będą mogli się #!$%@?ć w plenerze w przypadku posiadania nabitego waporyzatora bez opakowania?
Nie mam ochoty kicać z pojemnikiem non-stop, a wieczorne spacery robią dobrze na mój stan zdrowia

#medycznamarihuana
  • 10
@Pedzel_Washington: miałem kiedys sytuacje ze bylem trzepany bo ktoś w okolicy ukradł torebkę i pasowałem do rysopisu - nie znasz dnia ani godziny.
Nie będe wciskał kitu ze to wibrator ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to nawet się nie zorientują


@sh7d: ...ale jak się zorientują, to pewnie będziesz musiał zaprosić panów policjantów do domu i pokazać im wszystkie dokumenty i resztę suszu w oryginalnym opakowaniu
@Pedzel_Washington: załóżmy ze bede siedzial na lawce a obok bedzie przechodził jakiś dziad i zacznie drzec jape ze jestem narkomanem, a niedaleko bedzie przechodzil patrol (co w mojej okolicy się zdarza). chyba to normalne ze chce miec dupochron cnie?
@sh7d: ogólnie na komendę, składanie wyjaśnień i trzepanie chaty, bez znaczenia czy masz opakowanie czy nie. Info od policjanta, tak wygląda procedura. Jeżeli trafiasz na człowieka to może bez znaczenia czy masz opakowanie czy nie, zobaczy receptę i oleje temat, jakby nic nie widział.
@Dyspenseria: Przydało by się jakieś oficjalne stanowisko policji w tej kwestii albowiem #!$%@? to troche, że człowiek nie może skorzystać z przysługujących mu praw ( ͡° ʖ̯ ͡°)