Wpis z mikrobloga

Czymajcie mie, bo nie wyczymie.

Szkoła moich bombelków jest szkołą filialną. Dawno temu był czas, kiedy było mało uczniów i chcieli szkołę zamknąć i jedynym jej ratunkiem było zostać filią.
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze ;)
Szkoła główna dostaje fundusze, a później przekazuje szkole filialnej kwoty w/g widzimisię dyrektorki. Nie muszę mówić, która z tych dwóch szkół jest supernowoczesna i wypasiona, a która klepie biedę ;)
Dlatego postanowiliśmy zawalczyć o ponowne usamodzielnienie szkoły, która pierwotnie miała numer powiedzmy 79.
Wszyscy latają i zbierają podpisy po matkach, dziadkach, w pracy i wgl żeby nazbierać jak najwięcej i wkracza ONA cała na cyferkowo:

"A ja powiem Wam z mojego zawodowego doświadczenia dlaczego nie podpiszę i jest to wielki błąd i wybierając nr szkoły 79, robicie Sobie i dzieciom wielkie kuku. Miałam się nie odzywać w tej kwestii.. bo wiem jak dużo osób bagatelizuje lub wyśmiewa naukę o liczbach.
Poczytajcie o liczbie 79 lub 16 karmicznej- działanie na granicy wytrzymałości i jest tu lekcja klatki 77.
Z jakiegoś powodu już ten numer się nie sprawdził w tej placówce.
Liczba szkoły filialnej (obecnie używana - przypis Nordri)- jest bez porównania lepszą i bardziej przyjacielską liczbą.
Przy zmianie numeru szkoły przyjdą zmiany wibracji a konsekwencje odczujecie później
Zajmuję się tym zawodowo i nie wiecie jakiego bata kręcicie na Siebie/Nas.

pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję.. że nie przejdzie "

I jak tu traktować takich ludzi poważnie xD
Matkobosko.jpg jak ja gardzę #!$%@? i innymi pochodnymi.

Nigdy nie zapomnę jak kiedyś mój syn został zaproszony na urodziny jej syna i nagle patrzę, a jej gnój rzucił się na mojego młodego i zaczął go okładać. Ja lekkie wtf, mówię jej, że jej syn bije mojego, a ta "no tak, bo mój Staś się urodził w piątek i ma silny charakter"
kek xd
To nie to, że jest małym zjebem z rozbitego domu, który się znęca nad innymi (czego już dowiódł nieraz przez ostatnie 2 lata).

Gardzę (wspomniałam?)
#numerologia #astrologia #astrozjeby #bekazpodludzi #takbylo
Pobierz
źródło: comment_1664893579QM5Y8tq8KahbxrjRtxjIiN.jpg
  • 2