Wpis z mikrobloga

ale hit xd chłop włożył 80k pln, przejechał się na shitach, zostało mu 20k i wysłał tą resztę scamerowi, który obiecał, że mu je zdubluje, teraz płacze do kamery, że ma dwójkę dzieci na utrzymaniu i założył zrzutkę z celem 100k XD

https://zrzutka.pl/8ygghn

#kryptowaluty #bitcoin
sunnyhaze - ale hit xd chłop włożył 80k pln, przejechał się na shitach, zostało mu 20...

źródło: comment_1664839815xdxJR2YJ131BfYC6JOjskt.jpg

Pobierz
  • 65
@Faszola: Jeżeli któraś z tych firm upadnie to będzie tak źle, że nic innego cię też nie uratuje. Poza tym to nie inwestowanie w jedną firmę tylko kilka, wszystkie tym bardziej nie upadną. Trzeba dywersyfikować. Obecnie 15% majątku mam w Bitcoin, 40% w akcjach i 35% w nieruchomościach i 10% w złocie.
@sunnyhaze: W sumie może by jakieś szkolenia z inwestowania robił, to że wszystko stracił i to nie raz, to jak wszyscy w branży, po prostu pominie.
Jak będzie miał gadane i zapoda odpowiedni bełkot, to przyjdą do niego kolejni ludzie z kasą i prośbą o inwestowanie ich pieniędzy z zyskiem do podziału - może za którymś razem się odkuje :)
@Pozytywny_gosc: Otarłem się o paru gości z naprawdę dużą kasą ( m.in. dwóch mających rodzime firmy produkujące kosmetyki - znane już od ponad dekady na świecie ) i prowadząc dla nich pewne usługi ( ściśle: wykonywałem zlecenia z branży IT ) normalnie czułem się jak w matrixie: są tak głupi, niemyślący, że do tej pory czasami jak mi się przypomną niedowierzam, że rozkręcili biznes i doszli do takiej kasy...

A 100k