Wpis z mikrobloga

Panowie taka kwestia. Chciałbym zacząć grać w jakiś multiplayer z dużą społecznością, co nie jest typowym P2W i można spędzić przy tym wiele fajnych godzin. Toksyczna społeczność mnie nie odrzuci, bo grałem w CSa. Gram dość regularnie w WOTa, ale to bardziej ze względu na przyzwyczajenie. Brakuje mi w tym emocji, poza tym to stało się typowym P2W, więc ostatnio gram coraz mniej. Coś byście proponowali z krótkim komentarzem? Tematyka właściwie dowolna. Ważne aby gra żyła i nie zamierzała w najbliższym czasie zdechnąć. Próbowałem ostatnio w Starcraft 2 zacząć i to mogłoby być to gdyby nie śmierć tej gry, poczekam na Stormgate która ma wyjść w 2023. Zastanawiałem się nad #dota2 ale sam nie wiem, czy się opłaca wsiąkać akurat w to.
#gry #steam #multiplayer

Gdybyś miał od nowa zacząć ogarniać jakiś MP to byłby to?

  • Dota2 37.8% (34)
  • Apex Legends 5.6% (5)
  • League of Legends 18.9% (17)
  • Overwatch 7.8% (7)
  • Fortnite 6.7% (6)
  • PUBG 4.4% (4)
  • Valorant 5.6% (5)
  • Inna. Podaj w komentarzu 13.3% (12)

Oddanych głosów: 90

  • 16
@ZinedineZidane10 grubby teraz gra w dote, taki gość co był jednym z najlepszych w Warcraft 3, a potem chyba jeszcze grał w sc2, gość sobie odpalił rankedy i ma jakieś 650 mmr, gdzie pro gracze mają ponad 10k. Odpal sobie wieczorem stream na twitchu bo gość gra chyba codziennie i ma dobrych trenerów, albo jakiś caster albo inny pros