Wpis z mikrobloga

@Slavian4k: możesz zawsze potraktować tę grę jako dobrą powieść wizualną, ustaw łatwy poziom trudności i zrób wis/int postać, aby zmaksymalizować możliwe wybory/opcje dialogowe. Resztę wpakuj w charyzmę. Akurat z gier Infinity Engine to Torment ma niezbyt ciekawe potyczki tak czy inaczej..
@Slavian4k: Trudno powiedzieć - fabule gra ma wybitną, ale jest też bardzo archaiczna, jak na dzisiejsze czasy i nie wiem, czy to dobry wybór jako Twój pierwszy oldschoolowy izometryczny rpg. Gra dosłownie zasypuje ścianami tekstu i nie ma w tym krzty przesady. Możesz się bardzo łatwo od niej odbić przez to, zwłaszcza, że poza tymi ścianami tekstu rozgrywka jest raczej średnia.

Ale 30 zł to teraz średniej wielkości pizza, czyli nie
Pograłem trochę, opuściłem kostnice i gierka spodobała mi się, zabawna momentami, czuć taką otwartość, nie liniowość wręcz że wszystko można rozwiązać na kilka sposobów.
@Eerika: Tak właśnie robię
@hippomasaz: Nawet 20 złotych w PL wersji i dubbingiem
@Kiedys_Mialem_Fejm: Nie jest źle, jak wspomniałem grafika mi nie przeszkadza a mechaniki i sterowanie jest ok. Może to kwestia ulepszonej edycji, nie wiem jak było w normalnej
@A_R_P: Prawie każda postać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Slavian4k: najbardziej archaiczna jest walka (no, może jeszcze obsługa ekwipunku to rak). Na szczęście poza jednym rozdziałem nie ma jej za dużo. Reszta nie zestarzała się aż tak bardzo. System dialogowy i dziennik w grze jest lepszy niż w wielu współczesnych produkcjach.