Wpis z mikrobloga

A pamietacie jak rok temu z hakiem był wysyp pokemonów na wykopie, gdzie przegrywy stwierdziły, że ocalą świat walcząc z COVIDEM? Jak tam to szło?
- Obozy dla niezaszczepionych
- zaszczepieni (owce XDDDD czaicie, naiwne BARANY) będą umierać
- Ogólnie niezaszczepieni nic nie moga zrobić bez szczepień, nawet zakupów
- A to wszystko dopiero początek, przecież bedzie NEW WORLD ORDER (juz w 2022)
- statek utknał w kanale, to pewnie początek przerwania łancucha dostaw, niedobrze...

Widać po tym czasie, ile z tego się spełniło (chociaż szury mówią, że to dzięki ich oporowi - tak, wielki spisek władzy pokrzyżowany, bo przegrywy pracujące na produkcji ustawiły chamandera na wykopie, trzymajcie mnie XD), a wielkie autorytety typu pan braun (oh, jakże wykopki sie nad nim spuszczały) pokazały kim są naprawdę.

I wiecie, ja się zgodzę, ze masa obostrzeń covidowych była głupia (godziny seniorów, lasy, maseczki na dworze i wiele więcej). Ale to wynikało z nieudolności władzy, a nie z mitycznego spisku, który miał zniewolić rasę ludzką.

Chciałbym, żeby ludzie, którzy gadali te głupoty wyciągneli z tego wnioski, że warto czasami podejść krytycznie do swoich poglądów, zobaczyć co mówią eksperci (i tak, wiem, wielu ekspertów to pajace. Ale gdy, przykładowo, 90 procent lekarzy się szczepi na covida to chyba prędzej mają rację niz gość co jego najwiekszym osiagnieciem jest bordo). Ale nie wymagam za wiele od ludzi, którzy udają programistów 15k jednocześnie lajkując #rozdajo z żetonem do wózka w lidlu albo żebrają o linki do FAME MMA (oczywiscie na wykopie dowiemy się, że to rozrywka dla elity intelektualnej)

#przemyslenia #programista15k
#przemysleniazdupy #konfederacja #newworldorder
#covid19 #koronawirus
  • 12
@facebookzprzygody: ja mam teściową, ktora jest po drugiej stronie obozu, tzn to ta z tych "świadomych" i "samodzielnie myślących" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście robili wszystko, by sobie nie dać wstrzyknąć tych "eksperymentów". No i ok. A ostatnio się ztriggerowałam, jak podczas rozmowy z niebieskim powiedziała coś w stylu "no i widzicie, media o covidzie nie mówią to pandemii już nie ma, nikt nie choruje. A wy
@mklaudia: I teściowa ma rację. Im mniej napędzania covidowej sraczki tym mniej osób się zapisuje na kolejne dawki dwudawkowej szczepionki. Pewnie też dlatego że wielu po trzech dawkach choruje tak samo randomowo jak niezaszczepiony. Najlepsze były maski, jak kazali nosić to nosili a jak kazali zdjąć to zdjęli. xD Więc z dwojga złego to już wolę postawę Twojej teściowej niż covidian. xD
@Pieniek1991: nie chcę za bardzo wchodzić w dyskusję, bo po dwóch latach gadania wiecznie o tym samym to mi już to obrzydło ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nabawiłam się uczulenia na to, gdy ktoś co tydzień przy rodzinnym stole szczyci się, że on to wyłączył TV i włączył myślenie. Dotyczy to nie tylko pandemii i szczepień, choć w tym temacie było to najbardziej widoczne, i zrobiło się
@mklaudia Widzisz o grypie czy innych chorobach nikt tak nie gada a przynajmniej w takiej czestotliwosci. Gdyby nie sraczka napędzana w mediach całą dobę to pewnie takich problemów z covidem też by nie było. Kto chce by się szczepił i nosił maski kto nie chce to nie i każdy zadowolony. ( ͡º ͜ʖ͡º) Zwłaszcza że przy zaraźliwości covida i tak było jasne że każdy wychodząc z domu
@facebookzprzygody:

Chciałbym, żeby ludzie, którzy gadali te głupoty wyciągneli z tego wnioski, że warto czasami podejść krytycznie do swoich poglądów, zobaczyć co mówią eksperci (i tak, wiem, wielu ekspertów to pajace. Ale gdy, przykładowo, 90 procent lekarzy się szczepi na covida to chyba prędzej mają rację niz gość co jego najwiekszym osiagnieciem jest bordo)


Kiedy sam prezydent yebanego USA kłamie w telewizji że się nie zarazisz to jednak można nabrać podejrzeń