Wpis z mikrobloga

@wykopowicz_ka: no każdy kiedyś umrze ¯\_(ツ)_/¯
Dla mnie, Jurek był dobrym śmieszkiem i człowiekiem, który pisze to co myśli. Lubiłem i lubię nadal jego twórczość. Płakać, nie płaczę, bo to dla mnie nikt bliski, po prostu dobry twórca.

Natomiast jak patrzę na radość co niektórych, to już sobie wyobrażam, jak ja się będę cieszył, kiedy na katafalku znajdzie się inny jegomość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla każdego
@wykopowicz_ka Szczególne kondolencje kierują rodziny ofiar stanu wojennego.


@DonTadeo: pis swoja nieudolna polityka w sprawie pandemii doprowadził do o wiele wiekszej liczby ofiar.
Kradzież pieniędzy w postaci kupna lipnych respiratorów, kradzież pieniędzy w postaci kupna lipnych maseczek, uleganie szurom i wiele innych.

2 MLD na TVP zamiast na szpitale to też oznacza smierć dla wielu ludzi
@gorzki99: Zapewne miałeś na myśli co innego, ale 89 lat to na pewno nie za wcześnie, to raczej typowy wiek, w którym po prostu w pewnym momencie się już nie budzisz
@Theo_Y: Jasne ze to calkie dobry wiek. Sam raczej tylu nie dozyje.

Chodzilo mi o to ze tak juz jest ze ci co by juz ogli sie wylogowac z tego swiata (chociazby ze wzgledu na wiek) dalej tego nie robia a inni, ktory jeszcze mogliby se pozyc sie wylogowuja. Lata temu zmarl oj kupel - rowniesni. Mial 28 lat. Nie pil, nie palil, uprawial sport. Odszedl na zawal. IMHO troche za
@wykopowicz_ka: gdzie tu próba robienia z niego bohetra? W poście są same fakty. Informacja o jego śmierci. Informacje o tym kim był i jakie spełniał funkcje w aparacie PRLu, sama prawda na temat trafnego komentarza obecnej sceny politycznej przez Urbana, kondolencje dla rodziny. W którym miejscu te wynoszenie na piedestał?

Niektórzy ludzie to mają rzeczywiście gwóźdź wbity w mózg()
40 ofiar przez ponad 1.5 roku. czasami na drogach przez weekend zginie więcej osób.


@elberet: Zacznijmy od tego co Urban ma do stanu wojennego? Za cały okres PRL najgorsze co mu się zarzuca to... jeden tekst o Popiełuszce, w sumie zresztą słuszny bo ksiądz popadał w megalomanię.