Wpis z mikrobloga

  • 9
Sony to jest jednak bardzo gospodarna firma. XD Wzięła sobie do serca założenia popularnego ostatnio ruchu zero waste i wie że nic się nie może zmarnować, wszystko co sprzedawane trzeba wycisnąć jak cytrynę a resztki, choćby i w kłakach należy podnieść z podłogi i zaserwować klientowi drugi raz xD

Połączmy wątki. Kilka dni temu za sprawą aktora grającego postać Sylensa, dowiedzieliśmy się że powstaje DLC do Forbidden West, dzis wyciekła informacja że Sony planuje też zremasterowac pierwsza część tej gry. Wiemy też o tym że powstaje jakis dodatek do Horizona w technologi VR i multiplayer do jedynki.

Sony piecze właśnie cztery pieczenie na jednym ogniu, a stado jaskiniowców już stoi obok i się ślini xD Jeden zespół tworzy kilka mniejszych projektów, które sprzeda oddzielnie jako pełnoprawne gry. Tak kochani goli się frajerów. (ʘʘ)

Niestety, nikt nie obiecywał że będzie tanio. Stołowanie się w prestiżowej jadłodalni Playstation niesie za sobą pewne wysokie koszta i nie wszystkich będzie stać aby spróbować tych specjałów. Całe szczęście że mam xboxa i mogę zjeść w restauracji xD

#ps5 #ps4 #xbox #bekazpodludzi #heheszki
daeun - Sony to jest jednak bardzo gospodarna firma. XD Wzięła sobie do serca założen...

źródło: comment_1664787491IsQ3IZ8syqrwJuOZTcofLI.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@konto_testowe12 Żubr i Harnas też znikają z półek Biedronki szybciej niż Grodziskie white IPA i nikt nie powie mi chyba że są lepszymi piwami xD

Zapomniałeś jeszcze o
"ale ekskluziwy!!!!!!"
I mielibyśmy soniarskie bingo xD
  • Odpowiedz
@daeun: Ta konsola jest tak beznadziejna, że tak jak ps4 złamali tak i ps5 złamali xD MS to jednak inna liga w wykonaniu konsoli i nie potrzebuję rewizji by odchudzać prawie 1kg konsole od premiery ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sony pogorszyło nowe rewizje w końcu gorszy układ chłodzenia niż był i w dodatku same remastered/remake wydaję + do tej pory nic z padem nie ogarnęli dalej
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@konto_testowe12 miło słyszeć że nawet najtwardszy elektor zaczyna rozumieć jak są robieni w bambuko. Beton chyba powoli pęka bo nawet tak zagorzali fanatycy jak cipcio i jego świta zaczynają ujadać na swego Pana kilka wpisów niżej. To naprawde budujące ()
  • Odpowiedz
@daeun: Ale #!$%@? hejtera. Przecież nikt nie każe tego wszystkiego kupować. Jest upgrade HZD z PS4 do PS5, w multi nie każdy gra, VR też nie każdy ma. Jedynie DLC do HFW mnie interesuje
  • Odpowiedz
@daeun: Ale wiesz że dałeś #!$%@? argument z tym browarem, doskonale sobie zdajesz sprawę że te piwa znikają szybciej przez swoją cenę, nijak ma się to do x-a i playa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz