Wpis z mikrobloga

Pany, mam problem na oramond, quest Dark Trails. Żeby wchodzić do podziemi z demonami trzeba było iść do żebraka, do jednego z braci itd, wtedy oni kazali explorować kanały i był dostęp. Zrobiłem to 100 lat temu i dopiero teraz zachciało mi się dobić demon taka i z przykrością odkryłem, że nie mogę wracać rurą która jest na końcu lochów (ta która wyrzuca pod depot) i muszę butować ciągle. Generalnie pamiętam, że trzeba było stanąć na te świecące kafelki i zaraportować jednemu z braci i tyle (tak było na innych postaciach) a na tej jednej nie mogę tego zrobić - w sensie nic się nie dzieje jak wchodzę na kafle, raportowanie nie działa, żadne słowo klucz do braci nie wywołuje efektu - olewają mnie. Zrobiłem kawałek dalej nawet tego questa i dalej nie mogę wracać tą rurą, wkurza mnie to :D zna ktoś rozwiązanie?
#tibia
jadepobiegac - Pany, mam problem na oramond, quest Dark Trails. Żeby wchodzić do podz...

źródło: comment_16647082985BnDI1bgrUwr4Legc4bWrR.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@jadepobiegac: Before Jondrin can give you a necrometer, however, he will send you to do a probe task for Doubleday if you haven't yet done so. Check the Oramond Quest/Spoiler for details on this task. Once you have the necrometer, you can proceed to the next mission.
  • Odpowiedz
@jadepobiegac: ma to pewnie zwiazek z głosowaniem. Sa 3 skróty ale tylko jeden jest aktywny, ten z demonow to jeden z nich. Musisz oddawac glosy w magistracie, to moze nastepny bedzie ten aktywny przez 2tyg
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jadepobiegac: w sumie to są tak naprawdę catacombs, może ludzie głosując myślą, że to jest wyjście z ctc gdzie masz wratha etc. A tam przecież nie wyjdziesz w żaden inny sposób. Sprawdź proszę jaki shortcut jest aktywny. W magistrali sprawdzisz.
  • Odpowiedz