Wpis z mikrobloga

jestem samotny, od wielu lat marzę o grupie przyjaciół z którymi mógłbym się zabawić, spędzać razem czas, pragnę również miłości, dziewczyny którą otoczył bym ciepłem zrozumieniem. Od małego mam problem z nawiązywaniem kontaktów oraz z więziami łączącymi ludzi. Wiele czasu spędziłem/spędzam bez owocnie mamiąc się kolorowymi obrazkami i głupimi filmikami. Nie chcę tak dłużej!! Codziennie obiecuję sobie że to koniec tego, otworzę się na ludzi, będę radosny a świat odpowie. Staram się znaleźć jakieś źródła wiedzy na temat "inteligentego życia" może polecicie mi jakieś książki, artykuły, strony. Niepodlewana roślina usycha, tak samo jak wiara... #nolife #rozowepaski #ksiazki #jakzyc #samotnosc #porady #gorzkiezale
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vader05: moim zdaniem musisz wkręcić się do jakiegoś towarzystwa poprzez np. jakiś sport typu np. klub wspinaczkowy (taki przykład nie wiem jak to działa - nigdy nie robiłem), w takim stowarzyszeniu chodzi się pewnie na jakieś szkolenia, czyli uczą jak zjechać na linie żeby nie wyrżnąć głową w skałę itd. zawsze znajdzie się jakaś grupka osób, którzy może kolegują się i jeżdżą na jakieś wspólne eskapady, gadasz z nimi i
  • Odpowiedz