Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
#przetwory #survival

Ostatnio zwiedzałem na #motocykle okoliczne tereny i centralnie pośrodku niczego, znalazłem opuszczone gospodarstwo. Ewidwntnie gospodarz umarł i nie mial komu przekazać ziemi po śmierci. Obok gospodarstwa rósł mocno zapuszczony sad, jabłek cała masa, jabłonki mocno zaniedbane, mimo to plon dobrze obrodził. Zerwałem ile mogłem,ile weszło w kufer duży,prawie 10kg jabłek i śliwki .Żona jak zobaczyła to się tylko przeżegnała i kazała obierać. Właśnie się duszą,i pójdą w słoiki, kwaśne jabłka i trochę śliwek. Do tego odrobina miodu, soku z limonki i zestaw korzennych przypraw.
Kick_Ass - #przetwory #survival 

Ostatnio zwiedzałem na #motocykle okoliczne tereny ...

źródło: comment_1664636453UMmEUh5udHlW1bUpLBEI4a.jpg

Pobierz
  • 16
@Kick_Ass: Gdzie kupiłeś/dostać taki kufer?
Wpisałem na google Dirty Pig to prócz świń do niczego konkretnego nie naprowadziło, a chciałbym się zorientować w cenie, dostępności, wymiarach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@olesh: jest mocny, to prawda. Raz źle zapiąłem i spadł przy 60 na asfalt z ciężkimi zakupami, poza drobnymi ryskami nic mu się nie stało, a przeleciał po asfalcie kilkadziesiąt metrów. No i raz się wywaliłem w terenie , ciężar moto poszedł na niego i kiere i nic się nie stało. W tej cenie to dobry zakup.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Steven_Hyde: powiem ci że kurła że mi się urywają żarniki w żarówkach od wibracji. Testowałem i porządne żarówki i zwykłe, kilkaset km i po żarówce. Ledy póki co dają radę.