Wpis z mikrobloga

bo go 12 lat temu kupiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ze śmiesznych rzeczy - nie ma wibracji


@Sarpens: sprzęt iście wojskowy. Mój wytrzymał lata grania SSB z dziwnymi, pijanymi ludźmi. Ze dwa razy się zepsuł, po czym sam naprawił.
  • Odpowiedz
@dasfinaleresultat: @Kashpir: @Konigstiger44: w armii usa używa się padów do xboxa bo ten jest najpopularniejszym sprzętem tam. A po co uczyć żołnierza najpierw ułożenia gałek/przycisków na padzie a potem obsługi sprzętu jak można pada, którego zna doskonale, zaadaptować do sprzętu? Tak to kiedyś jakiś ichniejszy wojskowy tłumaczył.
  • Odpowiedz
@dasfinaleresultat: szukam właśnie źródła mojej wypowiedzi - ale tam było napisane że używają tego tylko dlatego że ludzie są przyzwyczajeni do tego typu rozwiązań - zamiast wymyślać, testować itp własne pady - lepiej użyć konsumenckich które operatorzy obsługujący mogą już znać z "cywila"
  • Odpowiedz
@dasfinaleresultat: https://www.reddit.com/r/todayilearned/comments/mlqmv/til_that_the_army_use_xbox_360_controllers_to_fly/

to nie do końca to ale też potwierdza co napisałem:

"I visited the AUSA (Association of the United States Army) convention one year, and I asked a couple of the vendors why they were using Xbox/PS3 controllers, and that was their reason: Troops are more familiar with the controller's shape than any 'proprietary' controller, and the controllers are very inexpensive. The downside of using off-the-shelf controllers is that you
  • Odpowiedz