Wpis z mikrobloga

Assay Group - Assay ASI - Aegis - w końcu IPO?

No nareszcie. Pierwsza spółka ze stajni Assay może wejdzie na giełdę, strasznie późno, bo dopiero w 2023r. , ale nie bądźmy wybredni - lepiej później niż wcale. Mowa o Aegis, poczytajcie:
https://www.wirtualnemedia.pl/centrum-prasowe/artykul/hakerzy-atakuja-coraz-czesciej-firmy-musza-sie-bronic

Ważny fragment:
"To wyjątkowa okazja dla inwestorów prywatnych, bo w kolejnym kroku – na początku przyszłego roku Aegis Security sięgnie po finansowanie od inwestora instytucjonalnego, a pod koniec 2023 roku spółka planuje IPO na GPW – na rynku NewConnect."

Powodzenia, tylko żeby nie wyszło jak parę lat temu z Elimenem. KNF zablokowała proces. Pisałem o tym tutaj:
https://www.wykop.pl/wpis/63424725/elimen-powrot-do-przeszlosci-pewniaczek-uwaga-uwag/

Życzymy powodzenia. Będziemy się przyglądać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#assay
#assaygroup
#assaymanagement
#assayasi
#finanse
#gielda
#inwestycje
#startup

dodatkowe tagi:
jak inwestuje assay?
co to jest assay?
assay fundusz
assay weksel
assay opinie
jak działa assay
virgola - Assay Group - Assay ASI - Aegis - w końcu IPO?

No nareszcie. Pierwsza sp...

źródło: comment_1664546799MuGHMV8YcLeOC6mNsI24k0.jpg

Pobierz
  • 13
Jakieś zakłady? Ja obstawiam, że nie dowiozą niczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dokładnie tak samo jak z elimenem, gdzie nie widać żadnej sprzedaży E-VN1.
Śledzę od jakiegoś czasu i doceniam, że Ci się chce.


@niezwykly_89: Dzięki za miłe słowo.
Tak szczerze, to generalnie mi się nie chce tego robić. Ale robię to, bo mogę.

Poza tym robię to po to, by wszyscy, do których zadzwonili doradcy assayowi mogli sprawdzić twarde fakty i podjąć świadomą decyzję.

Czuję też pewne napięcie, bo jednak bez dwóch zdań zbliżamy się do jakiegoś rozstrzygnięcia tej sprawy. Nie wiadomo jednak, o
Ślepej kurze też trafi się ziarno, zobaczymy jak będzie w tym przypadku.


@Manden:
Zobaczymy. Do tej pory wg moich danych nie było żadnej odsprzedaży spółki z portfela ASI inwestorowi branżowemu. Nie mówiąc już o IPO.
A dlaczego?
Bo wtedy taki profesjonalny podmiot sprawdziłby papiery, liczby, raporty itd.
Mi się wydaje, że tu nie chodzi o złapanie króliczka, tylko o jego gonienie.