Wpis z mikrobloga

@SinX87: okej, nie pomyslalem o tym, faktycznie moze wyjsc to zdecydowanie taniej. pytani - sciana tylna to jedna cegła połozona na sztorc (czyli weższym bokiem) i na to płyka gk + gładź. czyli mowisz, zeby nie robic płyty tylnej tylko od razu półki? moja wnęka ma kształt L. przy krótszym boku jest wlasnie 50 cm, aprzy dłuzszym brak scianki, wiec tam musiałaby byc formatka. ciekawe ile by to wyszło, 250 wys.
@presburger: rób bez plecków a masz płyte na stelażu czy klejoną? ja u siebie zrobiłem szafe z dzwiami przesuwnymi,ale nie miałem wnęki.Wysoka na 2,8m i szeroka na 2m brałem jakąś lepszą płytę,bo młoda chciała jakiś tam odcień białego.Płyta,pocięcie,oklejenie,wkręty,kołki ślimaki do gk,komandorki,system do drzwi przesuwnym itd. wszystko mnie wyszło nie całe 2 tys.
@presburger: to już Twoja decyzja.Ja chciałem do samego sufitu w sklepach niema takich wysokich a stolarz chciał 5k po za tym lubie coś samemu zrobić to mnie uspokaja ;) obejrzałem filmiki na youtube i stwierdziłem,że to bardzo proste. Zrób sobie jakiś projekt i wyślij zapytanie o wycenę do najbliższej stolarni dodaj do tego jakieś 600zł za osprzęt i będziesz wiedział czy ci się opłaci.