Wpis z mikrobloga

Kończę obecny projekt robiony po godzinach i od listopada będę miał więcej wolnego czasu, chętnie przyjmę coś do zrobienia.

Jak jakiś #softwarehouse ma projekt którego nie ma kim wykonać to zapraszam do kontaktu.

Wymagam kompletnej dokumentacji projektowej, nie poprawiam kodu po juniorach i januszexach, minimum na pół roku, stałe miesięczne rozliczenia. Max 60h / msc ale minimum 40h / msc.

Technologie #python #django lub #php

Rozliczenie #b2b

#programista15k #programista25k
  • 23
@wiesiu2: druga sprawa, sam mało napisałeś o sobie, bo nie wiadomo w ogóle jaki poziom prezentujesz, a od razu rozstawiasz karty. A że dodatkowo nie stwierdziłeś o technologii więcej niż to, że ma być konkretny język - to też niewiele mówi. Powinieneś się bardziej określić co i jak.

oni chcą full time co mnie nie interesuje

W przypadku PHP obecnie większość firm, która ma quality kod chce ludzi fulltime. Zazwyczaj do
@MrDracek: dzięki za rzeczowy komentarz

Trochę o mnie, specjalizuje się w tworzeniu aplikacji typu saas od strony backendu, REST API, mikro usługi, ewentualnie monolity ale tutaj potrzebuję przygotowany szablon który mogę wdrożyć.

Oprócz tego co wyżej napisałem znam sporo więcej, html, css, js, dockery (poziom junior admin), git, linux (poziom administracyjny), podstawy aws'a i wiele wiele innych.

Jak ktoś będzie pracować po godzinach, to jest z nim utrudniony kontakt


ze mną
że w przeciągu pierwszego miesiąca będziesz głównie wprowadzany do kodu itp.


@MrDracek: jeśli kod jest dobry to pracownik jest w stanie już pierwszego dnia wypchnąć swój kod na mastera, a kolejnego dnia deploy na produkcje o ile jest CD, u mnie w poprzedniej firmie tak to działało że pracownik już I dnia miał zmergowany swój kod
grubo, byłem w 3 projektach do tej pory i nigdzie czegoś takiego nie było


@Jurigag: znudziły mi się projekty gdzie dokumentacja mieści się na 2 stronach a4, potem w kilka osób rok się z tym męczy, albo we wstępnych założeniach jest dopisanie 3-4 raportów do obecnego systemu a wychodzi nowa aplikacja na pół roku roboty.

Ja mam na koncie może kilkadziesiąt mniejszych lub większych projektów przy których pracowałem lub które zrobiłem
jeśli kod jest dobry to pracownik jest w stanie już pierwszego dnia wypchnąć swój kod na mastera, a kolejnego dnia deploy na produkcje o ile jest CD, u mnie w poprzedniej firmie tak to działało że pracownik już I dnia miał zmergowany swój kod


@Jurigag: jeden rabin powie, że to dobrze, że macie tak szybki proces wdrożenia, drugi rabin powie, że to mało co znaczy, jeżeli uzna, że to np. była
@wiesiu2: Z twoja stawka (kolo $25/h) bez problemu moglbys lapac male projekty w stanach.

Pytanie czy jestes w stanie poprowadzic caly projekt zupelnie od zera, bo jesli klepiesz tylko to co masz w wymaganiach to bedzie ciezej.
@Oskariat: stany muszą poczekać ponieważ angielski za słaby, za małolata olałem temat i od jakiegoś czasu nadrabiam systematycznie codziennie z myślą o podejściu do egzaminu przed wakacjami, oczywiście każdą dokumentację przeczytam, na stackoverflow się wypowiem ale niestety poziom zbyt niski. Tylko PL mnie interesuje na ten moment.

Możesz w skrócie napisać czego brakuje w moich wymaganiach?
@Oskariat: bo nie chcę publicznie łączyć komercyjnych projektów moich klientów z moim kontem na portalu ze śmiesznymi obrazkami ;)

mam na koncie spory system w saas, systemy dla edukacji, medycyny, proste stronki czy wordpressy, zainteresowanym wyślę na priv.

na githubie nic nie mam