Wpis z mikrobloga

@Marcineusz: @rocky93: ej ale wy tak na serio czy nie? Przecież ostatnie odcinki idealnie pokazywały jakby wyglądało jego zycie gdyby nie był prawnikiem i nie był kimś (czarno białe kadry). Gdyby poszedł na układ to nie miałby kim, nie mógłby pracować jako prawnik i zostałby sam. Wolał być wśród swoich i mieć szaciunek (scena w autobusie) niż znowu wracać do szarościi
  • Odpowiedz
@haabero: No ja nie kupuje tego zakończenia, realne życie pokazuje, że byli przestępcy doskonale potrafią sobie radzić. Pierwszy przykład z brzegu Michael Franzese, albo Henry Hill. Jimmy jest sprytny poradził by sobie też. Poza tym odcinek wcześniej był gotowy udusić staruszkę, a tutaj nagle taka przemiana
  • Odpowiedz
@rocky93: no właśnie się nie zmienił XD
chciał ją udusić bo był w desperacji. On nie był gangsterem tylko prawnikiem lubiącym ryzyko i kochał to co robi tak bardzo, ze nie mógł bez tego zyc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@haabero: No ja nie kupuje tego zakończenia, realne życie pokazuje, że byli przestępcy doskonale potrafią sobie radzić. Pierwszy przykład z brzegu Michael Franzese, albo Henry Hill. Jimmy jest sprytny poradził by sobie też. Poza tym odcinek wcześniej był gotowy udusić staruszkę, a tutaj nagle taka przemiana

@rocky93: jakby ja chciał udusić, to by to zrobił, a on się nawet nie odważył na zerwanie sznureczka
  • Odpowiedz