Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jartien: nie rozumiem dlaczego niewolnicy mają pancerze, to proszenie się o kłopoty. Slave strap i slave collar, 16h pracy na dobę i klatki z trupami w każdym pokoju niewolnika
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rhqq: łatwiej zapanować nad rozruchami jednym kolonista, gdyby się wydarzyły. Traktuje to raczej jako cele więzienne. Przy wejściu czeka strzelba z pociskami beanbag, żeby nikogo nie zabić. Nie pamiętam już z jakiego to moda.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jartien: no mi się zdarzyło właśnie w grupowej celi, w środku była jedna mini wieżyczka; kilku zabiła, kilku okaleczyła, a na koniec wybuchła (niewolnicy chodzący przy składowanej broni potrafią ją ukraść!)
@Ludwik_Was: nigdy nie miałem tego problemu, trzymam ich wolno, tylko wyzonowałem ich poza pokojem z magazynem broni i tyle. collar+strap i skullspikes są w ideo, okazjonalnie jakiegoś więźnia, którego oskubałem z organów stracę i mają zawsze 80%+ terroru
@WPoszukiwaniuStraconegoRigczu: dzięki

@Ludwik_Was: pancerz mają dlatego że dopiero przed chwilą zostali niewolnikami i jeszcze nie zdążyli go zdjąć, normalnie mają tylko normalne ubrania, a co do terroru itp. to chyba jestem w mniejszości graczy, którzy preferują humanitarne podejście, oczywiście dopóki któryś nie próbuje uciekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)