Wpis z mikrobloga

Mirki, jest sprawa i #rozdajo dla każdego plusującego na kupon 100zł w moim sklepie dla zasięgu.

Chciałbym zrobić wykopową licytację mojego eksperymentalnego "zegarka galaktycznego" ze zdjęcia i gifa - cała wylicytowana kwota pójdzie na konto Darka - człowieka na którego państwo Polskie się wypięło całkowicie, ponieważ ma cholernie rzadką chorobę, więc pomoc mu się nie należy (°°
Chłopak nie potrzebuje astronomicznych kwot ale realnie próbuje przeżyć i autentycznie każda złotówka ma w tym momencie znaczenie.

Aktualnie tak proste czynności jak przełykanie śliny są dla niego problemem, pracować oczywiście nie jest w stanie i tutaj możemy wkroczyć MY.

Czy to 1.5% podatku, czy przelew paru złotych naprawdę będzie ratować mu życie, a już na pewno wspomoże go w walce o jakiekolwiek jutro.

Co do samej licytacji zegarka:
W komentarzach wpisujecie po prostu kwotę. W piątek o 23:59:59 kończymy licytację, kontaktuje się z osobą która wylicytowała największą kwotę, proszę o wpłatę na konto fundacji i po weryfikacji dogadujemy wysyłkę.

Będę wdzięczny za plusowanie i komentowanie dla zasięgu. Jeśli ta sprawa Cię nie obchodzi - pomiń po prostu wpis, choć zachęcam również do hejtowania. W końcu to też podbija zasięg.

Z góry dziękuję Mirki!

#pomocy #wykopefekt #rozkminkrzaka #pomocdladarka
Pobierz bkwas - Mirki, jest sprawa i #rozdajo dla każdego plusującego na kupon 100zł w moim s...
źródło: comment_1664461806SrseDAxwMgVcTA2hrccRqz.jpg
  • 53
@bkwas ufff, ja mam doła jak dostanę kataru, a tu chłop chory od stóp do głów w kwiecie wieku. Rzucę jakimś piątalem przy wyplacie. Tak z ciekawości, da radę z tego zegarka wyczytać godzinę? A, no i piękny gest.
@Anon2139
@irithi
@Krachu Mirki mój błąd i przepraszam - nie da się wyczytać z tego zegarka godziny, to tylko forma ozdobnej bransoletki. Od początku opisywałem ją jako "galaktyczny zegarek" ale rzeczywiście to może być mylące więc muszę znaleźć nową sensowną nazwę.

Wołam też @ElLama - wolałbym żebyś miał świadomość, że to nie jest funkcjonalny zegarek a tylko ozdoba.
@bkwas no mimo mylącego nazewnictwa to fajna sprawa. Ładny. Kurde, wg. Mnie dobrym pomysłem byłby taki zegarek pokazujący fazy księżyca, albo gdzie aktualnie się znajduje względem ziemi. Nietypowy.
@Kefir91 tarcze próbowalem robić ale do zegarka gdzie są fizyczne wskazówki była za każdym razem zbyt gruba.

Tam milimetr robi różnicę, a ja potrzebuję minimum 2-3 milimetrów na dwie trzy warstwy żywicy i różnych pigmentów żeby powstał taki efekt.

Rozmawiałem z zegarmistrzem i coś tam kombinuje w tym kierunku, w zasadzie jakbym miał więcej umiejętności zegarmistrzowskich to to jest jak najbardziej do ogarnięcia, więc może kiedyś coś się urodzi ( ͡º