Wpis z mikrobloga

Mirki tydzień temu obroniłem inżyniera z #mibm i teraz chciałbym się zapytać ludzi którzy kończyli to samo: jak wyglądała wasza kariera po tych studiach? Niby studia techniczne, dosyć ciężkie (mechanika płynów śni mi się po nocach) ale patrząc na oferty pracy to za zielono nie ma. Studia robiłem bo nie miałem nic lepszego do roboty w weekendy, były czasochłonne i wydaje mi się, że się nie ślizgałem tylko sumiennie podchodziłem do tematu. Na dyplomie mam 5, stypendium miałem praktycznie przez cały okres studiów, studia kończone na politechnice - z tym że no właśnie nie wiem co dalej. Kolega, który kończył to samo poszedł w #it i to samo mi radzi - obojętnie co byle IT, bo roboty więcej i lepiej płatna. Jeśli miałbym wskazać w czym w mechanice czuje się najlepiej, to szczerze nie wiem, wydaje mi się że mam dużo wiedzy ogólnej ale 0 jakiejkolwiek specjalistycznej. Ot, jakbym jakaś książkę o mechanice przeczytał xd Jak to było z wami? #studia #studbaza #pytaniedoeksperta #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BrakWolnegoLoginu: nic nowego Ci nie powiem, mój chłopak po MiBM na PWr (przez całe studia stypendium rektora) po drugiej pracy w zawodzie intensywnie pracuje nad przebranżowieniem się na IT ¯\_(ツ)_/¯ jeśli już masz takie myśli, to im szybciej zaczniesz działać w tym kierunku tym lepiej
  • Odpowiedz