Wpis z mikrobloga

Są tu jacyś blacharze? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szukam Asterki Bożej w wersji K, benzyny kosztują powyżej 50k a tyle niestety nie mam, dlatego zastanawiam się nad kupnem uszkodzonej i naprawą. Ktoś wie ile mogłaby kosztować naprawa czegoś takiego? Niestety, boczne poduchy są wystrzelone i zastanawiam się nad kwestią bezpieczeństwa. Niby lepsze to niż frontowe uderzenie, ale czy przy takim dzwonie nie trzeba tez wymieniać pasów, kasować czegoś w kompie itp?
#samochody #motoryzacja #blacharstwo
Jacques-Pierre - Są tu jacyś blacharze? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szukam Asterki Bożej w wersji K, ...

źródło: comment_1664452248ljvhlxVJHLoWJWtqu9j2nN.jpg

Pobierz
  • 13
@wycz: Świeży rocznik, segment C czyli jest OK i w trasę i do miasta, 1.4T 125KM czyli coś tam to będzie jechało od dołu, niezłe wyposażenie. Do 45k ciężko jest znaleźć samochód przy tych cenach, Janusze wystawiają 12letnie złomy z korbotronikiem z tylu po 35k
@Jacques-Pierre: A za ile jest wystawiona? Z tego co patrzylem to para drzwi z lakierowaniem 2k, naprawa błotnika, słupka progu z lakierowaniem to pewnie z 3k, często przy wystrzale poduszek trzeba wymieniać podsufitkę, myślę, że w 8k się zamkniesz
@Jacques-Pierre: naprawa tej ze zdjęcia jak szybko kalkuluję to 9-10k mi wychodzi (przy założeniu braku niespodzianek), więc za taki pieniądz kupować jej imo nie warto, bo na gotowo wychodzi pewnie blisko 50, a roboty i zawrotu dupy jest z tym niemało