Wpis z mikrobloga

Wyznawcy LEGO™ nie czytajcie :)

Zainteresował mnie wycofany zestaw 21310 bo wygląda świetnie w porównaniu do większości obecnej oferty ale nie jestem na tyle wierny marce, żeby płacić za niego 2000 zł z drugiej ręki. Zamówiłem chińczyka za 350 zł z aliexpress i powiem wam, że jakość jak na lepina i pochodne jest świetna - jakieś 20% gorsza od lego. Kolory idealne, dobre spasowanie, klocki mocno się trzymają z pojedynczymi wyjątkami.

Polecam, dobrze wygląda na półce i jest fajny do zabawy z dziećmi. Zestaw jest zbyt dobry, żeby tylko kurzył się w piwnicach u inwestorów ;) Jak ktoś chce to mogę podesłać link skąd brałem.

#lego #lepin
Pobierz
źródło: comment_1664358583leo3XSB1WCsF1vi4Qqsvm8.jpg
  • 25
@JackBauer: a jak naklejki? dobra jakość? powiem ci że ja jak patrzę po obecnych cenach tych zestawów wartych uwagi to się odechciewa, jednak trochę szkoda człowiekowi wydać 2k na domek z klocków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JackBauer:

Ten zestaw to moja największa porażka „zakupowa” jeśli chodzi o Lego. Był długo po 550 zł bodajże, zwlekałem z kupnem, w międzyczasie Lego podniosło jego cenę na 700 zł i się wkurzyłem na nich z tego powodu i ostatecznie nie kupiłem wcale :p