Wpis z mikrobloga

Siemaneczko!
Ktoś jest chętny pograć w te karabiny? Ostatnio jakoś tak nie mam z kim pograć i chętnie bym złożył jakiś Mireczkowy discord do grania w karabiny czy też inne gierki xD
Mam Kałacha w laurach bo wróciłem po latach i 2,5k godzin xD
#csgo #gry #discord
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krx_S: mamy ekipę, ale dość często brakuje 1. Jak chcesz wyślij mi swój profil steam lub discord. Gramy prawie codziennie ok. 18, tak 2-3 mecze. Face IT lvl 2-4.
@Krx_S: no to jak potrzebujecie jeszcze piątego to jestem faceit lvl 4 (w tym roku wbiłem 500 elo, ale się na zatrzymuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)). w mm'a nie gram bo szkoda i czasu i sił, miałem mg2, aktualnie mg1. mogę robić wszystko poza awp. moje bany to dd2 i mirek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krx_S: @Hubertosik: macie dzisiaj czas ok 18-19 na jeden lub dwa mecze? Nie wiem ile osób dzisiaj będzie, ale może chociaż po jednym uda się zagrać, zobaczycie jak się z nami gra i na odwrót :)
@dr_Acula: Mirka mogę zagrać (zresztą na tej mapce mam swój rekord killi), problem jest taki, że zwykle randomy nie ogarniają kontroli mida i paru innych manewrów. Więc wolę grać inne mapki, niż się denerwować. Ale może przekonam was do inf/nuke'a?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pyra_wykop: podeślij jakiś namiar disco lub mess, łatwiej się złapać. Inferno jest OK jak najbardziej, z Nuke różnie bywa. Pytanie czy nie masz zbyt wysokiego poziomu i nie będziesz się denerwowal grając z. Ludźmi o niższym skillu i znajomościach granatów, bo raczej gramy na udo. Udo się albo się nie udo :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pyra_wykop: możesz dzisiaj ok 18? Jak nie uzbiera się 5 to nawet można durnego mma zagrać, żeby zobaczyć jak się gra razem. No i my jak pisałem, gramy zazwyczaj ok 18, czy Ci to pasuje.