Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mp107: Ja kupuję najtańsze alkaliczne jakie da się kupić I zwykle nie robią żadnych problemów - no ale tych już nie kupię xD
W Carrefour są np. dość tanie, a różnica pojemność między producentami jest raczej na tyle mała że nie widzę sensu kupować tych "znanych" producentów.
No nic, następnym razem rzucę okiem, jakoś specjalnie dużo tych baterii nie zużywam jednak.
@msichal: ja mogę polecić baterie z Lidla (Aerocell) testowałem wiele, ale te mają najlepszy stosunek jakość/cena. Sam mam małe zapasy i sprawdzam ich napięcie miernikiem co kilka miesięcy. Trzymają dobrze i wg. mnie jedne z najlepszych do dostania na rynku
a różnica pojemność między producentami jest raczej na tyle mała że nie widzę sensu kupować tych "znanych" producentów.


@msichal: na papierze może jest niewielka różnica ale w praktyce pod obciążeniem te tanie dadzą 2-3 razy mniej prądu niż podana wartość :) Zobacz sobie na YT pełno testów baterii alkaicznych, rzadko kiedy te najtańsze okazują się najlepsze pod względem cena/pojemność