Wpis z mikrobloga

Tu większy problem to by był jak podzielić strefy okupacyjne niż jak zająć ten chlew.


Czekaj, chyba nie twierdzisz, że NATO, po użyciu atomu przez rossję na Ukrainie, wkroczyłoby na terytorium rossji ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
@jankes83: Jest opad. Nie ma eksplozji takiego ładunku bez opadu. Choc w przypadku taktycznych pociskow jest on faktycznie niewielki. Ale to oczywiscie takie gdybanie na temat reakcji. Nie dowiemy sie co NATO ma w planach dopoki nie dojdzie do tego :P
@Grooveer: nie jest członkiem NATO ale USA w odpowiedzi sugeruje zatopienie floty czarnomorskiej @Jarek567:

@mickpl: @vytah: @Jarek567: dwie sprawy - NATO to przede wszystkim USA. Zanim ściągneliby odpowiednie siły do Europy minęłoby minimum pół roku. Mimo wszystko nie da się pobić ruskich kilkunastoma brygadami.
Sprawa nr 2. Pisałem o tym już po Kijowie. Przegrana ruskich to koniec Putina w scenariuszu znanym z Kadafiego. Dlatego mnie osobiście użycie
@mickpl już to kiedyś pisałem, ale napiszę raz jeszcze.
Tu nie chodzi o to czy Rosja użyje atomu i czy dostanie #!$%@?
Jeśli do tego burdelu dołączy ktokolwiek nowy, a szczególnie po stronie Ukrainy to będzie jak zamach w Sarajewie vol. 2.