Wpis z mikrobloga

@Sylwia2137: xD Obawiam sie ze jak na hamaki mozesz miec malo chetnych, bo jednak namioty bardziej popularne. Hamak taniutki, ale potrzeba do tego tarpa, naprawde dobrego spiwora.. i zupelnie innego podejscia do biwakowania niz w namiocie, bo jednak od kazdej strony spi sie odkrytym. Sam fakt ze nie masz suchej podlogi i nie bardzo jest jak rzeczy rozlozyc wymaga innej taktyki

Jakie gory bys widziala na to? Noclegi na dziko?
@DryfWiatrowZachodnich o tarpie nie wspominałam bo to oczywistość do hamaku czy to lato czy jesień, namiot i hamak to zupełnie inne techniki obozowania i nie ma co porównywać jedno jak i drugie ma swoje wady zalety, jednak mi wygodniej i lepiej się bazuje na hamaku, a które góry to jest mi obojętne może być Beskid, sowie, stołowe, oczywiście poza Tatrami. Tak nocleg na dziko tylko tak podróżuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sylwia2137: no pozdro z Beskidu Małego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rozłożył chłop chałupę, pojadł kuskusa z kiełbasą, oliwą i warzywami, a najedzon wypok przegląda leżąc w śpiworku a tu rurzowa chce z nieznajomymi iść w góry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na grupie fb bushcraft polska pytaj, poziom selekcji jednak odrobinę wyższy niż na wypoku, a jest kilka ogarniętych osób.