Wpis z mikrobloga

Marzec 2022 w Polsce:
- wpuszczamy 3 miliony nieszczepionych, nie testowanych prosto z granicy do swoich prywatnych domów!
- przestajemy testować,
- zdejmujemy maski w sklepie,
- przestajemy płacić szpitalom za obsługę pacjenta covidowego.

efekt? szpitale w PL przestały się zapychać, skończyły się zgony na covid !!!

Dla kontrastu: w tym samym czasie w mega zaszczepionych Niemczech testowali na potęgę dzięki czemu mieli najwyższe szczyty fal w historii i więcej niż PL zgonów na milion mieszkańców....

Marzec 2022 pokazał jak bardzo "są potrzebne" testy, maski i obostrzenia. Pokazał że można wrócić do normalności.

Przez 2 lata prania mózgu można było uwierzyć w różne kłamstwa i zakrzywienia rzeczywistości ale marzec 2022 pokazał prawdę. Rzeczywistość została wyprostowana, bardziej dobitnie nie da się tego pokazać.

I teraz żeby po marcu 2022 dalej brnąć w bronienie całej covidowej narracji (testów, masek, lockdownów, zmuszania do szczepień, segregacji, paszportów...) to trzeba zwyczajnie mieć za to płacone.

Bo ja nie wierzę że ktoś jest aż tak ograniczony sam z siebie, no zwyczajnie się nie da.

#koronawirus #covid19 #bekazlewactwa #bekazcovidian
  • 59
masz dodatkowe 100 k ludzi w grobie ale nie, nic nie było, bo mnie nie dotknęło...


@SRzeyamlon: niestety takie tumany jak ty dalej z uporem maniaka będą obwiniać covida za te nadmiary ale to, że służba zdrowia została praktycznie wyłączona przez polityków przez pandemię kaszlu to już inna sprawa. Do ciebie to nie dotrze, że strach i panika były sztucznie napędzane aby w/w decyzję uzasadnić. Kij z tym, że ludziom umierającym
@pomidorowymichal1:

ludzie umarli na zamkniętą służbę zdrowia a nie na covid,

do marca 2020 odwołano zabiegi planowe
zamknięto przychodnie
posadzono ludzi przed telewizorami gdzie 24/7 #!$%@? im że jak trafią do szpitala to umrą podłączeni do respiratora.
ludzie przestali się ruszać i żyli w ciągłym stresie.

potem wisienka na torcie: teleporady gdzie gość z jakimś problemem dostawał losowe leki bez żadnej diagnozy "bierz pan przez tydzień a jak nie pomoże to
Pobierz
źródło: comment_1664272230Z3az1LdYLFGVRz0L7jt5xu.jpg
@pomidorowymichal1: ale ty podajesz jednostkowe przykłady które ci pasują do religii a nie badania które przeanalizowały problematykę
@Adam_Prosty: daj badania które przeanalizowały problematykę.

Niewłaściwe skreślić @pomidorowymichal1:
- w telewizorze mówili, że są takie badania,
- kiedyś widziałem, że takie badania są ale teraz nie mogę znaleźć,
- nie będę ci nic pokazywał, sam sobie poszukaj,
- z takim szurem nie gadam.
- nie będę ci nic pokazywał, sam sobie poszukaj,


@velmar: tak ta opcja LOL :)

ale to nie ja rzucam tezami ze ludzie umarli przez „zamknięta” służbę zdrowia a nie COVID, no zaraz.


@pomidorowymichal1:
ja #!$%@?ę znowu gadam z debilami...

W samym 2021 roku masz 154 K nadmiarowych zgonów, a covid odpowiada za 70k z tych zgonów (gdzie covida wpisywali wszystkim którym się dało, gość jechał z wyrostkiem a "umierał