Wpis z mikrobloga

Chciałem tylko przypomnieć - bo warto takie rzeczy przypominać, że Niemcy coraz bardziej rozkręcają się z pomocą dla Ukrainy, która pod koniec roku będzie kilkukrotnie większa niż pomoc naszego kraju.
Po prostu na wykopie królują znaleziska, które szkalują Niemców, którzy z przyczyn obiektywnych nie mogą dostarczyć każdego sprzętu o który prosi Ukraina. Polska przecież również nie przekaże Ukrainie Abramsów i tych zabawek z Korei. A nikt nie tworzy znalezisk, że Polska to ruski podnóżek, bo nie chce oddać swoich najnowszych czołgów i samolotów.
A w przypadku Niemiec takie znaleziska królują i są wielokrotnie powielanie przez germanofobów w celu jeszcze większego spotęgowania strachu przed Niemcami, które rzekomo współpracują z Rosja.
Natomiast Polska chwali się przekazaniem każdego naboju, stąd łatwo prowadzić narrację, że nasza pomoc jest jakoś niesamowicie większa niz Niemiec

W sumie dlaczego mnie dziwi, że wykopki łapią się tak na proste zabiegi socjotechniczne?

#bekazprawakow #neuropa #wojna #ukraina #rosja
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ogau: jakim k---a chochołem? A gdzie ja napisałem że popiera ich więcej niż Polaków?
Napisałem ci tylko ze p--------z głupoty, że statystyczny Niemiec wcale nie uważa wojny za mistyfikacje, a to ty robisz fikołki zamiast przyznać że p--------z bez sensu
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: Czyli germańska ofensywa czas start - to my pomogliśmy najbardziej!

Żenujące, naziści to nie Niemcy, Hitler nie wiedział, my pierwsi Ukrainie naprawdę pomogli!

Rozpęd i baranka o ścianę, nie działa - cofnij i powtórz
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator:
Wykopki jeszcze niedawno: haha Bundeswehra to śmieszny żart i g---o, nawet my byśmy ich w dwa tygodnie r-------i! (tak, jeszcze przed wojną widziałem taki komentarz)
Wykopki teraz: Dlaczego nie dają więcej skoro mają taki potencjał? :O
  • Odpowiedz