Wpis z mikrobloga

"Chlip chlip ukry nas kolonizujo chlip chlip wszędzie tylko ten język ukraiński..."
XDD beka z was.
Od zawsze 3/4 utworów w radiach macie po angielsku, praktycznie nie ma takiej przestrzeni gdzie nie byłoby coś po angielsku napisane i wam to nie przeszkadza a to że sobie ludzie po ukraińsku gadają w tramwajach wam przeszkadza XDD

#ukraina #neuropa #bekazprawakow
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NaczelnyWoody: Generalnie mam to w dupie i jak dla mnie mogą sobie bazgrać w 10 językach, ale jakbym się miał przyczepić to muzyka w j. angielskim czy też napisy są spowodowane tym, że jest to "ogólnoświatowy" język i generalnie każdy cywilizowany człowiek w jakimś stopniu umie się nim posługiwać
Za to j. ukraiński czy inny pfu rosyjski używają tylko ich mieszkańcy. Więc napisy w j. ukraińskim są dla mnie mocno
  • Odpowiedz
że jest to "ogólnoświatowy" język i generalnie każdy cywilizowany człowiek w jakimś stopniu umie się nim posługiwać


@Rudinji: podziękuj kolonizacji Imperium Brytyjskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: No ja też przed weselem szukałem sali weselnej i nie uwierzysz, że ludzie oferują sklepy na takie imprezy! Wszędzie tylko napisy "SALE" a jak pójdziesz nająć to okazuje się, że kantują w nadziei, że może kupisz banany czy inne g---o. Nie polecam.
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: mi nie przeszkadza. Nie lubię ludzi nieuczciwych, egocentrycznych i stwarzających problemy, bez względu na nację, kolor skóry czy preferencje seksualne, czyli cechy, które nie mają znaczenia w codziennym funkcjonowaniu
  • Odpowiedz
@Moonastro a co w tym dziwnego? W Lublinie mieszka cała masa obcokrajowców, angielski, hiszpański czy ukraiński słychać na każdym kroku. Dużo też Azjatów i studentów z Afryki
  • Odpowiedz