Wpis z mikrobloga

Niemal w każdej ofercie pracy wymagają znajomości angielskiego, czy to jeszcze Polska?


@taktoto: A polaczki z uporem maniaka nadal nie potrafią mówić po angielsku xD to jest dopiero żałosne
Generalnie mam to w dupie i jak dla mnie mogą sobie bazgrać w 10 językach, ale jakbym się miał przyczepić to muzyka w j. angielskim czy też napisy są spowodowane tym, że jest to "ogólnoświatowy" język i generalnie każdy cywilizowany człowiek w jakimś stopniu umie się nim posługiwać

Za to j. ukraiński czy inny pfu rosyjski używają tylko ich mieszkańcy. Więc napisy w j. ukraińskim są dla mnie mocno #!$%@?.

W momencie
Ech, kurde, czuję się jakbym rozmawiała z moja córką "mamo, dawaj emotki, bo nie wiem co mam czuć"

( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@taktoto: Ja się dopasowuję do wykopu. Moim ustawieniem fabrycznym było używanie zero emotek.
Styl pisanie też dopasowuję do wykopu.
@Temeraire: Ale przecież napisałem, że mi to nie przeszkadza. Jeśli są to spoko, ale zapewne w jakichś regionach ma to tylko miejsce a nie globalnie w całym kraju. Żeby było jasne w żadnym stopniu mi to nie przeszkadza, tam samo jak mieszkańcy UA, przynajmniej na ten moment.