Wpis z mikrobloga

Jak czasami gdzieś wychodzę z siostrą albo wyjeżdżam to jest niesamowite jak zostawię ją na chwilę gdzieś samą i zaraz zagaduje ją jakiś spermiarz. A jest taka przeciętna 5/10 albo może 6/10, nie maluje się, wygląda normalnie. W sumie to na dłuższy wyjazd byłem z nią tylko raz i przez ten czas byłem świadkiem jak zagadało ją dwóch typków na szlaku, jeden w parku jak robiła zdjęcia i w muzeum. Ja w ciągu ostatniego roku wyjeżdzałem w celu zwiedzania do 6 różnych miast i w każdym byłem po kilka dni, samemu. I przez ten czas miałem jedynie dwie interakcje z ludźmi - jedna obcokrajowiec spytał się mnie po angielsku jak wejść na kopiec, druga starszy pan się zatrzymał i zaczął mi opowiadać historie pomników czołgów w gdańsku jak zobaczył mój uśmiech gdy jeden zobaczyłem xd. A normiki powiedzą że wystarczy wyjść do ludzi, owszem ale chyba kiedy jest się kobietą.
#przegryw #feels #samotnosc #smiecludzki
  • 25
  • Odpowiedz
@wsn123: mi akurat puszczalstwo kobiet nie pasi i uważam, że powinno być piętnowane, tak samo jak męskie, bo oba do spółki rozwalają społeczeństwo jako takie. I samo piętnowanie rozwiązłości nie świadczy o mizoginii, do tego trzeba trochę więcej niż niechęć do drzwi obrotowych w sypialni.

Bo opis sytuacji w tym wypadku jest nieadekwatny do przyjętej przez was narracji. Dlatego to brzmi jak użalanie się nad sobą. W dodatku tłumaczysz to brakiem/małymi
  • Odpowiedz
@moll: Skoro akceptujesz tradycyjną normę, że to mężczyzna ma zagadać, jeżeli chce nawiązać relację, a mężczyznom, którym się to nie podoba mówisz, żeby po prostu się dostosowali i przestali się użalać, to powinnaś również akceptować tradycyjną normę, że puszczalstwo mężczyzn spotyka się z szacunkiem i uznaniem, a puszczalstwo kobiet z potępieniem

Problem polega na tym, że kobiety nie muszą nabywać tych umiejętności, tak jak mężczyźni, jeżeli chcą znaleźć sobie dziewczynę. Taka
  • Odpowiedz
@wsn123: niby kiedy puszczalstwo mężczyzn spotykało się z uznaniem i szacunkiem? XD w kółeczku wzajemnej adoracji ruchaczy pospolitych? xD

Dalej nie czytam, bo pewnie taki sam stek bredni.

Miłego wieczoru
  • Odpowiedz
@moll: Mężczyzna, który zaliczy jak najwięcej kobiet jak najbardziej spotykał się z szacunkiem.

No cóż, swoją mizoandrię już dobitnie tutaj zaprezentowałaś, nic dziwnego że dla ciebie problemy mężczyzn to "stek bredni".

Miłego wieczoru
  • Odpowiedz