Wpis z mikrobloga

Jestem pod wielkim wrażeniem że zwykłe wyrażenie zdania wywolało absolutną gównoburze. Zdanie swoje podtrzymuje, beka z tych u których wywołało to absolutną wściekłość ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuje Wam wszystkim to jest właśnie siła Wykopu!

#rozowepaski #niebieskiepaski #moda #modadamska #modameska #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #niewiemjaktootagowac #wykop #heheszki
Pobierz Miguelos - Jestem pod wielkim wrażeniem że zwykłe wyrażenie zdania wywolało absolutną...
źródło: comment_1664120511zfTc4wPt5wLCHUKmD2w4qG.jpg
  • 45
@olaf_wolominski: co ty projektujesz w ogóle xD

Zresztą, obok remixu ubioru z ery 70 i 90 lat XX wieku nadal mamy dość spory rozdział mody dobitnie przeseksualizowanej, podkreślającej kształty. Laski często rezygnują w ogóle z noszenia staników. Narzekanie na brak "kobiecości" w dzisiejszej modzie to po prostu walenie w chochoła. Mamy taką różnorodność, że każdy znajdzie coś dla siebie, od szarej myszki w sztruksach po niemalże eskortowy styl ( ͡°
@Iskaryota: Porównaj sobie to co jest po lewej stronie na zdjęciu i po prawej. Dzisiejsza moda jest kompletnie aseksualna. Rozdział mody o którym piszesz to max 10% lasek aktualnie czyli mało, a nie jak napisałeś "dość sporo".
@Miguelos: W ostatnich miesiącach odnoszę wrażenie, że jakakolwiek krytyka, uwaga czy wyrażenie zdania innego niż "większość" w stronę kobiet spotyka się z hejtem i wyzwiskami od inceli w daną osobę, to już się robi chore. Oczywiście w przypadku facetów problem automatycznie znika, już pomijam takie absurdy na wykopie jak naciąganie naiwnych mężczyzn na drogie obiady czy robienie z gościa od tatuaży zboczeńca. W tym wszystkim smutne jest to, że jakiś ułamek
@Miguelos: tragedia. Patrz do czego sprowadzono mężczyzn i ich oczekiwania. Kiedyś kobieta ubierała się dla faceta i mówiła to wprost. Teraz one ubierają się "dla siebie". Ale już #!$%@? w to, że mężczyźni są sprowadzeni do podłogi. Nawet zwykłe powiedzenie na forum "nie podoba mi się modowy mainstream" powoduje, że Cię zmiotą.
@Jelony: Pozwól że zacytuję, bo po NIGDZIE nie napisałem czegoś takiego.

No właśnie to mi do tego, że ludzie przez setki lat do tego dążyli by wyglądać elegancko, by mieć bardziej dopasowane do swojej budowy ciała ubrania a nie ubierać kawałek szmaty który zwisa i wygląda jakby był używany przez 20 lat. Przecież te dzisiejsze ubrania wyglądają jak na zdjęciach jakiejś biednej rodziny z początku XX wieku XD


Już tłumaczę:

Dążyli
@Iskaryota Chodzi po prostu o estetykę. Nikomu nie chodzi o to żeby kobiety chodziły z dupami na wierzchu, tylko żeby ubierały się po prostu ładnie i tyle. Akurat obecna moda jest jakimś kiepskim żartem i wiele moich koleżanek w wieku 25 lv + mówi, że totalnie nie rozumie tej mody, no go nie jest kobiece.