Wpis z mikrobloga

@grap32: jest ochydna XD pamiętam że podobny kwik był z e65, potem z tą trójką z grillem jak zęby bobra ale nie wyobrażam sobie żeby ta paskudna siódemka za kilka lat się "opatrzyła" niestety to wszystko przez chińczyków bo są największym targetem bmw.
  • Odpowiedz
@BornToDie69: Poza E65 który po lifcie uważam za bardzo udany model to nie było zbyt odważnych eksperymentow

Tak czy inaczej Chiny to tera główny rynek zbytu dla marek premium, a Chińczycy maja bardzo kiepski gust i uwielbienie do tandety oraz wszystkiego co rzuca się w oczy
  • Odpowiedz
@grap32: poprzednia wersja 7 była kontrowersyjna ale dość szybko "opatrzyła" się i została coś dobrze przyjęta. Tutaj mam duży problem bo bmw zaczyna dość mocno kombinować, moim zdaniem za bardzo. A 10 lat temu robili coś takiego i wszystko każdemu sie podobało. Wnętrze ok, przód ok, tym bardzo spoko, linia boczna bez zastrzeżeń. Eh kiedyś to było
lsrrdc - @grap32: poprzednia wersja 7 była kontrowersyjna ale dość szybko "opatrzyła"...

źródło: comment_1664147952h698YssOvWZmlgCa8YfCzJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@grap32: kiedyś komentowałem gdzieś na youtubie ten ultra szkaradny samochód i zostałem zjechany z góry na dół przez psychofanów BMW, że mnie nie stać i kogo stać to mu sie podoba bo przecież sie sprzedaje xDDD
  • Odpowiedz