Wpis z mikrobloga

@wlazlkoteknaplotek: Kiedyś spotkałem się z 5 lat starszą dziewczyną (22, 27 lat) i ona bardziej miała "pociąg" do lewicy, niż do prawicy. Kilka razy mi powtarzała, że ona też kiedyś była zafascynowana "korwinizmem" i że z tego się wyrasta. Wtedy jej nie rozumiałem, dzisiaj muszę przyznać jej racje, bo sam z tego wyrosłem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Co nie zmienia jednak faktu, że Konfederacja zyskując jakieś
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: Również głosowałem na K. Bosaka w prezydenckich wyborach, to co mnie najbardziej odrzuciło od niego.... to jego wyborcy. Nawet zapisałem się do grupki "sympatyków" na różnych stronach/podstronach i brałem aktywny udział w dyskusji.

Generalnie ja nie głosuje ślepo "za kimś", więc nie kopiuje kogoś poglądów/jakieś ideologii i nie stoję ślepo za jakimiś poglądami. Po prostu mój głos to najczęściej oddaje na partię czy osobę, która jest najbliżej moim poglądom/przekonaniom
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@haosek: No niestety ja też się muszę przyznać że głosowałem na nich bo liczyłem na jakieś podejście zdroworozsądkowe na temat podatków i przedsiębiorczości. a dostałem combo ordo iuris z partią proputinowską. i to niestety już nie jest protokół 4% odpalony jak zwykle przez Korwina, tylko ich oficjalna linia programowa
  • Odpowiedz
@Shatter: Tutaj jest problem. Nie ma obecnie ugrupowania na które chce głosować i mogę to zrobić z czystym sumieniem. Będę musiał wybierać albo mniejsze zło, albo tych, którzy najmniej mnie denerwują ¯\_(ツ)_/¯. Ciężko powiedzieć prawdę mówiąc, najchętniej bym nie głosował bo w głębi czuje, że nie mam na kogo. Z drugiej strony odczuwam obowiązek brania udziału w głosowaniach, dlatego pewnie pójdę na każde, na które będę mógł.
  • Odpowiedz
@mel0nik: cieszy mnie, że Konfederacja zajmuje się prawdziwie ważnymi dziś tematami takimi jak ukrainizacja polski, seks z ośmiolatkami czy komisja śledcza w sprawie śmierci Leppera. Inne partie co prawda próbują zepchnąć to jakimiś bzdurami o węglu, inflacji, energii czy kasie z KFO, ale jak widać na załączonym filmie Polacy głupi nie są i widzą co jest teraz naprawdę ważne.
  • Odpowiedz
@haosek: Grupy sympatyków zawsze były uber sp1erdolone. Mój faworyt w tym cyrku to grupa sympatyków Korwina, gdzie sam Korwin dostał bana, bo nie zgodził się z interpretacją jego słów przez tych sympatyków. Najpierw zwyzywali go od fejk profilów podających się za KRULA a później myk banik.
  • Odpowiedz