Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@posepny1: a w raportach dalej ofertowe XD Jeszcze rynek wtórny by się zorientował :)
Dłużnicy muszą trochę się napracować aby zdjąć 100k kapitału :)
  • Odpowiedz
@posepny1: nikt tu raczej nie mówi, że nie będą spadać tylko, że nie będzie tego mitycznego jebnięcia, które od lat wieszczą micki, pastiboxy i inne mookie.

No zajebiście, że cena spadnie o 10% gdy przez ostatnie 5 lat urosła o 50%. No fakt, spadła, ekipa spadkowiczów miała rację, promocja jak w mordę strzelił.

inb4 ja bym bardzo chciał żeby oni mieli rację i faktycznie ceny spadły bo mi się naprawdę smutno
  • Odpowiedz
@Krupier: Ale dla kogos takiego jak ja kto szuka od 2022 to de facto jest promocja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla mnie taki styczen/grudzien to punkt wyjscia, troche slaba logika ze strony naganiaczy.
  • Odpowiedz
@posepny1: ale sztuczki typu najpierw zawyż cenę w kosmos a później obniż, ale tak żeby było dalej drożej iż przed podwyżką to są od zawsze w handlu stosowane
wiem, że to oczywiste dla wszystkich, dlatego mam wrażenie, że te wrzutki bez podania kontekstu czyli czy taka "promocyjna" inwestycja rzeczywiście wyróżnia się wśród tego co jest do kupienia w okolicy czy nie są tylko po to żeby sprowadzić dyskusję do absurdu i
  • Odpowiedz
Ale dla kogos takiego jak ja kto szuka od 2022 to de facto jest promocja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla mnie taki styczen/grudzien to punkt wyjscia, troche slaba logika ze strony naganiaczy.


@golomb13: no jeśli cię cena satysfakcjonuje to bierz. ¯\_(ツ)_/¯

Prawda jest taka, że nie ma idealnego momentu na kupno mieszkania. Idealnie w dołek nigdy świadomie nie trafisz.
  • Odpowiedz
@Krupier: Oczywiscie, jesli widzialbym ze cena leci co miesiac w gore bralbym jak najszybciej, ale tak nie jest, i wszystko wskazuje na to ze raczej moze pojsc nieznacznie w dol - dla mnie 5-10% to oszczednosc jakichs 50K wiec daje sobie czas do Q1, ale bez cisnienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@posepny1 szczerze, nie sledzilem tej inwestycji, dobry risercz, dzieki.
  • Odpowiedz
@posepny1: przecież te ceny są takie same prócz 1 mieszkania i to takiego które ma 80m za prawie bańke XD
no promocja po #!$%@? fest, ale możesz jeszcze choć odrobine uratować skórę i pokazać jak mają się ceny tego scamu deweloperskiego do tego co jest w okolicy
  • Odpowiedz