Wpis z mikrobloga

@100-letz: @kabasyl: @telemach20: @pieklodantego: @Leel00: @Summoning: @Ejber_z_Fyrtla: @moria: @filigranowylolek: @Arxr: @Lardor: @gunsiarz: @perasperaadopelastra: @Smokalaskanski: @tbhilt: @mistejk: @Zabi96: @rosso_corsa: @tsumazi: @Arean9: @maad: @K-S-: dzięki, Mirki i Mirabelki, padło na bułkę i 2x mięso, bo jestem od 3 w nocy na nogach i wjechało gastro, ale nie na tyle, żeby wziąć to
Pobierz UlanaGraszka - @100-letz: @kabasyl: @telemach20: @pieklodantego: @Leel00: @Summoning:...
źródło: comment_1664100034ldsWsbhAPxecGDAgk0rFtW.jpg
@UlanaGraszka: To jak u mnie ale mój kebab wygląda dużo lepiej.
Też kwestia firmy. Z 4 kebabowni tylko jedna się do czegoś nadaje, reszta to dramat.

Najlepsza kwestia jest taka, że najdroższy kebab w moim mieście jest jednocześnie najgorszym - pod względem smaku i wyglądu bo zaopatrzenie w postaci mięsa mają prawie wszyscy z jednego miejsca xD
@tbhilt u mnie jest jeden kebab który ma 15 lat i jaka on zrobił furorę na początku to głowa mała, ostatni raz po długiej przerwie byłem tam 3 lata temu i tak spadł ze już wolę godzinę poczekać dłużej bo najsmaczniejszy otwierają o 12 a tego o 11. Jest jeszcze jeden ale właściciel się zmienił więc nie wiem jak teraz (poprzedni Turek miał najlepsze robione sosy i kebsa diabolo x2 mięso i
@Arean9: U mnie robi jakiś turek, mały 16 zł, normalny 18 zł, duży 20 zł. Ogólnie jadłem w życiu tylko raz lepszego chociaż ostatnio też coś zmienili ze składem ale no możliwe, że trafiłem na jakiś gorszy kawałek mięsa albo dodatków. Ceny wzrosły o parę złotych bo często nawet jak nawet czegoś nie kupuję to sprawdzam informacyjnie ceny, żeby mieć jakieś zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)