Wpis z mikrobloga

Jakim cudem oko press przepisało w 2021 roku artykuł jaki zet zamiesciło w 2022?


@szurszur: Przecież w radio zet, to co ja dałem cytat, to rozmowa radia zet z Falej i Ueberhan.

A gazetki jak dorzeczy wprost tvp.info propolski tysol przepisywały - te, które się wyświetlają w Google. To było po tej rozmowie
  • Odpowiedz
A gazetki jak dorzeczy wprost tvp.info propolski tysol przepisywały - te, które się wyświetlają w Google. To było po tej rozmowie wszystko.


@milymirek: . Oko press miało ten fragment co na zet zamiesciło w 2022 juz w 2021.

A oko press akurat przypadkiem nic o Falej ani Ueberhan, chociaż robili śledztwo. To ci przypadek, to ci
  • Odpowiedz
przecięz wkeliłem wyżej wypwoiedz Ueberhan i to jest własnie z oko press. I jest obszerniejsza, bo Zetka z niej przepisywłą i nie dośc, że ucieli to jeszcze popełnili ten bład.


@szurszur: WUT. Czyli o Falej nic tam nie ma.
Źle mi się wyszukało na tym oko press, jak sprawdzałem.

Ale to co ja cytowałem na screenie to jest
  • Odpowiedz
@NijuGMD: Niby Janusz Gabriel Niedźwiecki.

xd No nie ma bo ona finalnie nigdzie nie pojechała. Ueberhan pojechała, wiec o niej napisali jako tej bardziej istotnej.


@szurszur: Ale to że o niej w oko press nie ma, to miał być dowód, że radio zet zrobiło swoje wywiady z nimi. Bo pisałeś że radio zet przepisało tylko z oko press, a chyba jednak nie. no chyba że ten artykuł o
  • Odpowiedz
@milymirek: Może przepisali z pierwotnego xódłą z 2018 roku. A bład jesti tak w 2022.
Ja szukałem po rosyjsku info o wizycie tych posłanek nic nie było, a inny wykopek znalazł niusa z azerbejdżanskiej. To bład przy pisaniu artykułu w 2022 roku.
Rosjanie na pewno napisaliby gdyby taka wizyta była, bo po to organizuja takie imprezy. A były tylko wywiady z Wilkiem z tych ważnych. Plus jacys nieznani blogerzy i
  • Odpowiedz