Wpis z mikrobloga

tomosano - Usuwam twój komentarz, bo jest jawnie sprzeczny z rzeczywistością, i właśnie z tematem który jest przedstawiany: nie ma wyroku, to oczerniasz kogoś tak nazywając. O tym pisze Wilk.

Jak ktoś koniecznie chce zobaczyć jego wysryw:


już się prawie oburzyłem, ale zobaczyłem, że chodzi o tego idiotę z quasizamordystycznej konfederussji xD


@mmenelica: To się nazywa relatywizm moralny.
@TenebrosuS: Szczegółów nie znam, ale jest to ostre oczernianie, szczególnie w obliczu wojny. Żadnego wyroku, przetrzymywanie w wydobywczym. Obrzydliwość.

Podaj gdzie się przyznawał do czegoś, bo link dałeś do jakiegoś typa, ale związku z tym typem nie wykazałeś. xD
to się nazywa plucie na niebezpiecznych ludzi dla bezpieczeństwa narodowego Polski


@mmenelica: To się nazywa obżydliwe oczernianie.

I też odwracanie uwagi od faktycznych szkodników.
To jest metoda typowo rosyjska, że się krzyczy najgłośniej "łapać złodzieja", gdy się tym złodziejem samemu jest. Wykopki jeszcze się cieszą, widzę. xD
@mmenelica: Sugerujesz że to nie ruska metoda, albo że nie ma takiej metody? Oczywiście że jest tutaj ona stosowana, i ty się do niej dołączasz.

"A dlaczego mogę szkalować? Bo już wcześniej widziałem jak go szkalowali" - to podsumowanie twojej osoby.
@TenebrosuS: To ciekawe, ten podejrzany zaczynał od Palikota:
Gazeta wyborcza w nagłówku o tym nie wspomniała, a to większy hit, bo Palikot był wyżej w polityce. A to ci przypadek.
Według wykopkowej logiki, Palikot powinien być #!$%@? zawsze i wszędzie, na okrągło.

@mmenelica: Tylko ty piszesz o jakichś spiskach.

Czemu niby gówniane? Autorka siedzi w wschodnich tematach od lat. Na pewno jest lepszym źródłem niż Jacek Wilk.


@szurszur: Jacek
Pobierz
źródło: comment_1664044441II4asMQ4r1RivHNawTPWH9.jpg
@milymirek niestety mimo tego, że w grupach społecznościowych Adwokatury już dawno zwracano uwagę na tę konieczność (nie z uwagi na poglądy, a na jego wypowiedzi twitterowe) nic o tym nie wiem, by było wydane orzeczenie dyscyplinarne.
@szurszur: Że ten typ był w Konfie - sensacja, pretekst do szkalowania.
Że był u Palikota - cicho sza.
Że Wilk był na Form Wolnościowym na Krymie - sensacja, pretekst do szkalowania.
Że był z nim ktoś z lewicy - cicho sza.
Że Braun (sam!) zrobił sobie zdjęcie ze Swiridowem - sensacja, pretekst do szkalowania.
Że Swiridow sam mówił o kontaktach z szeregiem ludzi lewicy - cicho sza.

To jest ta